Tanie loty do Pragi! 95 zł w obie strony!

Tanie bilety lotnicze z Krakowa do Pragi na początku stycznia!

Odwiedź piękną stolicę Czech, słynącą z secesyjnej architektury i wybornego piwa.


Terminy lotów do Pragi:

06.01.2019: wylot z Krakowa o 13:50, przylot do Pragi o 14:55

10.01.2019: wylot z Pragi o 12:20, przylot do Krakowa o 13:30

Standardowa cena lotów do Pragi: 200-300 zł

Cena w tej ofercie: 95 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka! 

 ilustracja1 Praga 377x221ilustracja2 Praga 377x221

Do Pragi warto wybrać się o każdej porze roku. Na początku stycznia miasto wciąż oświetlone jest kolorowymi lampkami, a na rynku działa jarmark bożonarodzeniowy. Na stosunkowo rozległym obszarze zlokalizowanych jest wiele zabytków i atrakcji, stąd na zwiedzanie miasta najlepiej poświęcić kilka dni.

Do najpopularniejszych atrakcji miasta należą wzgórze zamkowe z imponującymi Hradczanami, katedrą św. Wita i Złotą Uliczką. Przy okazji pobytu na Hradczanach można przespacerować się po Malej Stranie, na której znajduje się słynna ściana Johna Lennona. Zmierzając w kierunku rynku, warto zahaczyć o XV-wieczny most Karola. Polecamy odwiedzić także Muzeum Secesji i Alfonsa Muchy oraz Muzeum Narodowe. 

Z lotniska na Stare Miasto w Pradze najlepiej dojechać autobusem i metrem. Cała podróż zajmuje 40 minut, a koszt biletu wynosi 7-13 zł. Tanich noclegów najlepiej szukać poza centrum, jednak w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej.


Noclegi w Pradze znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

średnia temperatura powietrza: 0°•  liczba dni deszczowych: 15


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Pradze lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych! Udanej podróży!