Tanie loty do Rzymu! 208 zł w obie strony!

TANIE LOTY DO RZYMU!

Szukacie dla siebie prezentu na mikołajki? Wybierzcie się na tygodniową wycieczkę do stolicy Włoch!


Tanie bezpośrednie loty do Rzymu można zarezerwować w podanych terminach:

05.12.2018: wylot z Warszawy o 12:25, przylot do Rzymu o 14:55

12.12.2018: wylot z Rzymu o 15:35, przylot do Warszawy o 18:10

Standardowa cena lotów do Rzymu: 250-400

Nasze loty: 208 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Rzym-Włochy-breakplan Rzym-Włochy-breakplan

 

 

 

 

 

 

Lotnisko Rzym-Fiumicino znajduje się w odległości ok. 30 km od centrum miasta. Z lotniska do centrum najlepiej dojechać autobusem lub pociągiem. Ceny najtańszych biletów autobusowych są w przedziale 6-30 zł, a podróż trwa 45-60 minut. Pociągiem możecie dojechać na główny dworzec kolejowy w Rzymie (Roma Termini) w czasie od 30 minut do godziny, jednak trzeba mieć na uwadze to, że niektóre trasy są z przesiadkami. Bilety można kupić w cenie 40-65 zł.

Tygodniowy pobyt umożliwia zwiedzenie najważniejszych punktów turystycznych Rzymu, takich jak Koloseum, Panteon czy Watykan, jak i zapoznanie się z miejscami mniej popularnymi, jednak równie ciekawymi, np. dzielnicą Trastevere. Interesującą opcją jest również zaplanowanie kilku jednodniowych wycieczek do miejscowości znajdujących się w niedalekiej odległości od Rzymu. Możecie wybrać się do Tivoli oddalonego od Rzymu o ok. 30 km. Do Tivoli z Rzymu najlepiej dojechać pociągiem - ceny biletów wahają się od 12 do 29 zł, a czas podróży wynosi od 30 minut do godziny. Innym miejscem, które warto odwiedzić, będąc w Rzymie, jest Asyż - miejsce narodzin św. Franciszka i św. Klary. Jako że Asyż jest już bardziej oddalony od Rzymu, najlepszym środkiem transportu będzie samochód. Cena wynajmu waha się od ok. 115 do 200 zł na dzień w zależności od firmy i rozmiaru auta. Jest to jednak najszybszy (jedzie się ok. 2h) i najbardziej komfortowy sposób.

Będąc w Rzymie, warto zarezerwować nocleg niedaleko stacji metra lub w pobliżu głównej stacji kolejowej Roma Termini.


Noclegi w Rzymie znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Rzymie w grudniu wynosi 13°C, a liczba dni deszczowych - 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Rzymie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!