Tanie loty do Salonik! Już od 68 zł w obie strony!

Grecka przygoda na przedłużony weekend! Odkryj piękno Salonik!


Terminy lotów do Salonik:

18.01.2019: wylot z Warszawy o 8:40, przylot do Salonik o 11:55

21.01.2019: wylot z Salonik o 18:50, przylot do Warszawy o 20:05

Standardowa cena lotów do Salonik: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 68 zł!

Pamiętajcie, że Saloniki znajdują się w innej strefie czasowej niż Polska (UTC/GMT +2 godziny), a więc do czasu polskiego należy dodać jedną godzinę (w Polsce o godzinie 16:00 w Grecji jest 17:00).

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Saloniki-grecja-breakplanSaloniki-grecja-breakplan

 

 

 

 

 

Saloniki, drugie pod względem wielkości miasto Grecji, jest często niedoceniane przez turystów i stoi w ceniu Aten. To pełne zabytków i tętniące życiem miasto niesłusznie omijane jest przez wiele podróżujących, którzy wybierają znane greckie kurorty. W tak niskiej cenie nie tylko warto, ale i trzeba odwiedzić Saloniki! Podczas pobytu polecamy zobaczyć Rotundę, Łuk Galeriusza czy Bazylikę św. Dymitra. Obowiązkowo też spróbujcie greckich przysmaków i poleniuchujcie przy kawie.

Lotnisko w Salonikach leży około 10 km od miasta. Do centrum najlepiej dojechać autobusem 78. Koszt biletu to 2 euro (1 euro ulgowy), a podróż trwa około 40 minut.

Szukając zakwaterowania polecamy historyczne centrum, gdzie skupiają się najważniejsze zabytki Salonik. Odradzamy nocleg w zachodniej części miasta, która jest mniej bezpieczna.


Noclegi w Salonikach znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 8oC, liczba dni deszczowych: 6.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Salonikach lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!