Tanie loty do Sztokholmu! Już od 78 zł w obie strony!

Dla miłośników zimy też mamy super oferty! Wybierz się na przedłużony weekend do Sztokholmu!


Terminy lotów do Sztokholmu:

08.12.2018: wylot z Gdańska o 8:40, przylot do Sztokholmu o 9:55

10.12.2018: wylot ze Sztokholmu o 14:40, przylot do Gdańska o 15:55

Standardowa cena lotów do Sztokholmu: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Sztokholm-Szwecja-breakplanSztokholm-Szwecja-breakplan

 

 

 

 

 

 

Sztokholm, nazywany Wenecją Północy, zbudowany został na 14-stu wyspach. Aktualnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się stolic w Europie. Dzięki harmonijnemu połączeniu zabudowy z zielenią nie da się odczuć, że przebywamy w dużej metropolii. Podczas grudniowej wizyty koniecznie trzeba zobaczyć najstarszą część miasta - Gamla Stan i jej słynny targ bożonarodzeniowy. W tym rejonie znajdują się też najważniejsze zabytki Sztokholmu takie jak: Zamek Królewski, Katedra i budynek parlamentu.

Lotnisko Sztokholm Skavsta oddalone jest od samego Sztokholmu około 100 km. Najtańszą metodą na dotarcie do centrum jest podróż z przesiadkami. Należy autobusem o numerze 515 dojechać do stacji Nyköping C (dworzec) i przesiąść się do pociągu SJ Regionaltåg w stronę Sztokholmu. Podróż w sumie trwa około 90 min. Ceny biletów kupionych przez internet zaczynają się od 127 SEK (około 58 PLN). Dojazd bez przesiadek autobusem lotniskowy – Flygbussarna trwa około 80 min. i kosztuje 159 SEK (około 73 PLN).

Na weekendowy pobyt polecamy noclegi w centrum miasta, by wykorzystać czas na zwiedzanie. W celu zaoszczędzenia warto szukać zakwaterowania w hostelach.


Noclegi w Sztokholmie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 0oC, liczba dni deszczowych: 1.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Sztokholmie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!