Tanie loty do Tajlandii! Tylko 1545 zł w obie strony!

Tanie loty do Tajlandii!

Wybierz się do tętniącego życiem Bangkoku za 1545 zł!


Tanie loty do Bangkoku można zarezerwować w podanych terminach:

22.10.2018: wylot z Warszawy o 10:45, przylot do Bangkoku o 09:35+1, przesiadka w Kijowie

05.11.2018: wylot z Bangkoku o 12:05, przylot do Warszawy o 20:30, przesiadka w Kijowie

Standardowa cena lotów do Bangkoku: 1800-2100 

Nasze loty: 1545 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Hua Hin 377x221Bangkok 377x221

Lotnisko Suvarnabhumi oddalone jest o 25 kilometrów od centrum miasta. Najdogodniejszym środkiem komunikacji jest pociąg, którym w 30 minut można dojechać do Phayathai, głównego dworca kolejowego Bangkoku.  Cena biletu wynosi 45 THB, czyli ok. 5 zł. Podróżni mogą skorzystać także z autobusów, taksówek oraz aplikacji Uber. Proponujemy rozpocząć zwiedzanie od Wielkiego Pałacu Królewskiego, a następnie udać się do znajdującej się nieopodal Wat Phra Kaew, najważniejszej świątyni buddyjskiej w Tajlandii. Na rekonesans zabytkowej części Bangkoku wystarczy przeznaczyć 3 dni.

Polecamy rozważyć nocleg w centrum miasta lub w pobliżu stacji metra. Przystępnych cenowo noclegów warto szukać w dzielnicach Khao San i Pratunam.


Noclegi w Bangkoku znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Po 3-dniowym city breaku w Bangkoku warto wybrać się na dłuższą wycieczkę nad Zatokę Tajlandzką, by odpocząć na jednej z rajskich plaż. Polecamy malownicze miasteczko Hua Hin, do którego można dojechać busem w 3 godziny. Bilet kosztuje 240 THB, czyli ok. 27 zł.


Noclegi w Hua Hin znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Bangkoku na przełomie października i listopada wynosi 28oC, a liczba dni deszczowych 10.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Tajlandii lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!