Tanie loty do Toskanii! Tylko 78 zł w obie strony!

Tanie loty do Pizy!

Wybierz się do Toskanii za jedyne 78 zł w obie strony!


Tanie bezpośrednie loty do Pizy można zarezerwować w podanych terminach:

19.11.2018: wylot z Gdańska o 07:00, przylot do Pizy o 09:20

23.11.2018: wylot z Pizy o 09:45, przylot do Gdańska o 12:05

Standardowa cena lotów do Pizy: 150-200 zł

Nasze loty: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

ilustracja pisa 2 ilustracja pisa 1

 

Z lotniska na stację główną można dostać się pociągiem People Mover. Bilet kosztuje ok. 12 złotych, a przejazd trwa ok. 5 minut. Ze stacji głównej można z łatwością dostać się autobusem w inne części miasta.

Piza słynie przede wszystkim z Krzywej Wieży, która znajduje się na Placu Cudów. Obok wieży znajdują się również katedra oraz Baptysterium. Nie należy jednak ograniczać zwiedzania Pizy tylko do tego jednego miejsca. Warto również zobaczyć Lwią Bramę i stary cmentarz żydowski. Na uwagę zasługują również mniej popularny wśród turystów Palazzo Blu (Niebieski Pałac) oraz Cytadela. Polecamy również przejść się po uniwersyteckim ogrodzie botanicznym.

Piza jest świetną bazą wypadową do Lukki czy Florencji. Do obu tych miast można się dostać pociągiem - przejazd do Lukki trwa ok. pół godziny, a cena biletu waha się od 7 do 21 złotych, zaś przejazd do Florencji trwa ok. godziny i kosztuje 22-50 złotych. Lukka to piękne miasto, gdzie warto pospacerować urokliwymi uliczkami i zwiedzić katedrę San Martino. Florencja jest za to określana Perłą Toskanii i słynie między innymi z Gallerii Uffizi i katedry Santa Maria del Fiore. Będąc tam warto również wejść na wzgórze Michała Anioła, skąd rozciąga się wspaniały widok na miasto.

W Pizie warto znaleźć tańszy nocleg blisko centrum, by móc pieszo zwiedzać najważniejsze części miasta.


Noclegi w Pizie znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Pizie w listopadzie wynosi 15°C, a liczba dni deszczowych - 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Pizie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!