Tanie loty do USA! Już od 1140 zł w obie strony!

Tanie loty do Miami!

Spędź ferie na słonecznej Florydzie!


Tanie loty do Miami można zarezerwować w podanych terminach:

12.01.2019: wylot z Berlina (Berlin Tegel) o 09:20, przylot do Miami o 18:55, przesiadka w Helsinkach

26.01.2019: wylot z Miami o 20:45, przylot do Berlina (Berlin Tegel) o 18:35 następnego dnia (27.01.2019), przesiadka w Helsinkach

Standardowa cena lotów do Miami: 2000 zł

Nasze loty: 1010 zł!

 

Loty do Berlina można zarezerwować w podanych terminach:

11.01.2019: wylot z Krakowa o 08:40, przylot do Berlina (Berlin Schoenefeld) o 9:55

28.01.2019: wylot z Berlina (Berlin Shoenefeld) o 07:00, przylot do Krakowa o 8:15

Nasze loty: 130 zł!

Proponowane loty odbywają się dzień przed wylotem do Miami i dzień po locie powrotnym z Florydy, warto więc rozważyć nocleg i zaplanować krótkie zwiedzanie stolicy Niemiec przy okazji. Do Berlina można również dojechać autem lub autokarem FlixBus (bilety od 19zł za osobę).

 

Loty do Miami znajdziecie w poniższym linku:

lot


Loty do Berlina znajdziecie w poniższym linku:

lot

 

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

ilustracja miami 2 ilustracja miami 1

 

Z lotniska do centrum miasta najlepiej dojechać pociągiem. Najpierw jednak trzeba dostać się tramwajem na stację Airport Station - przejazd trwa trzy minuty i jest bezpłatny. Podróż pociągiem trwa 15 minut i kosztuje ok. 9zł.

Miami szczyci się bogatą ofertą kulturalną. Znajduje się tu wiele muzeów i teatrów. Szczególnym miejscem pod tym względem jest centrum sztuki Adrienne Arscht Center for the Performing Arts - drugie takie centrum w Stanach Zjednoczonych biorąc pod uwagę wielkość. Warto wybrać się również w rejs po Biscane Bay i poleniuchować na plaży South Beach. Miłośnikom aktywnego spędzania czasu proponujemy sporty wodne cieszące się popularnością w Miami, m.in. nurkowanie i żeglarstwo.

Nocleg najlepiej zarezerwować trochę dalej od centrum, ale w pobliżu stacji metra. Jeżeli jednak preferujecie luksusową wersję, warto rozważyć nocleg nad brzegiem oceanu.


Noclegi w Miami znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Miami w styczniu wynosi 23°C, a liczba dni deszczowych - 7.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Miami lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!