Tanie loty do Walencji! Już od 78 zł w obie strony!

Wypocznij w hiszpańskim słońcu! Proponujemy kilkudniowy urlop w zabytkowej Walencji i na Wybrzeżu Kwiatu Pomarańczy - Costa Azahar!


Terminy lotów do Castellon:

15.12.2018: wylot z Poznania o 7:00, przylot do Castellon o 9:50

19.12.2018: wylot z Castellon o 16:15, przylot do Poznania o 19:05

Standardowa cena lotów do Castellon: 200 250 

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Castellon de la Plana-hiszpania-breakplanCastellon de la Plana-hiszpania-breakplan

 

 

 

 

  

Castellon de la Plana na Costa Azahar nie jest dużym, turystycznym miastem, dzięki czemu będziecie mogli poczuć tutaj prawdziwą Hiszpanię. To oddalone o około 70 km od Walencji miasto zachęca do spacerów po urokliwym centrum i jego wąskich uliczkach. Podczas wizyty polecamy zwiedzić zamek położony na wzgórzu La Magdalena, Konkatedrę i wspiąć się na jej dzwonnicę. Warto zaznaczyć, że zwiedzanie wszystkich zabytków jest darmowe. Z Castellon de la Plana łatwo i szybko można zorganizować wycieczkę do Walencji.

Lotnisko położone jest 30 km od centrum Castellon de la Plana. Do miasta dostać się można autobusem firmy Mediterraneo. Koszt to 12 euro w jedną stronę, a podróż trwa 40 min. Z lotniska można też dostać się bezpośrednio do Walencji tym samym przewoźnikiem. Bilet kosztuje 20 euro, a autobus jedzie 1,5 godziny.

Polecamy szukać noclegów w centrum miasta, skąd łatwo będzie można się dostać zarówno na plażę jak i do Walencji, czy innych niedalekich miejscowości.


Noclegi w Walencji znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 14oC, liczba dni deszczowych: 8.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć we Wspólnocie Walenckiej lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!