Tanie loty do Wenecji! Już od 68 zł w obie strony!

Krótka wycieczka w świetnej cenie! Wybierz się na kilka dni do jednego z najpiękniejszych włoskich miast!


Terminy lotów do Wenecji:

8.12.2018: wylot z Krakowa o 16:50, przylot do Wenecji o 18:25

12.12.2018: wylot z Wenecji o 19:15, przylot do Krakowa o 20:55

Standardowa cena lotów do Wenecji: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 68 !

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Wenecja-Wlochy-breakplanWenecja-Wlochy-breakplan

 

 

 

 

  

Wenecja to jedno z tych miejsc, które choć raz w życiu trzeba zobaczyć. Magiczne miasto na wodzie znane jest każdemu. Słynne z wąskich kanałów, gondolierów i romantycznych przejażdżek gondolą, ma o wiele więcej do zaoferowania. Warto wybrać się tam, by podziwiać piękny plac oraz bazylikę Świętego Marka, imponujący Pałac Dożów, czy na własne oczy zobaczyć oryginalne szkła i maski weneckie. Grudzień to okres kiedy w Wenecji nie ma już tłumu turystów, więc kilka dni w zupełności starczy na spokojne zobaczenia każdego zakamarka tego cudownego miasta. Co ważne, w tym miesiącu nie powinno też obowiązywać zagrożenie powodziowe.

Z Wenecji można wybrać się na wycieczkę do zlokalizowanej niedaleko Werony, gdzie dojeżdża Flixbus, a ceny przejazdów zaczynają się już od 5€. Podczas wypadu do miasta Romeo i Julii nie można zapomnieć, by zahaczyć też o położone w odległości 30 km największe i najpiękniejsze jezioro Włoch - Garda.

Lotnisko Treviso-Sant'Angelo położone jest około 20 km od Wenecji. Do centrum miasta można dostać się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to bezpośredni przejazd autobusem ATVO lub BARZI, cena: 12€ w jedną stronę i 22€ w dwie strony. Dużo taniej będzie jednak wybrać autobus miejski nr 6 na stację kolejową Treviso Centrale (cena 1,3€) i dalej koleją Trenitalia dotrzeć do Wenecji (cena około 5€)

W grudniu różnica w cenie noclegów w centrum i poza miastem jest niewielka dlatego poza sezonem warto poszukać noclegu blisko zabytków Wenecji, by każdą chwilę wykorzystać na spacery i zwiedzanie.


Noclegi w Wenecji znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 9oC, liczba dni deszczowych: 8.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Wenecji lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!