Tanie loty do Wiednia! 176 zł w obie strony!

Tanie loty do Austrii!

Leć do Wiednia we wrześniu za jedyne 176 zł!


Tanie loty do Wiednia można zarezerwować w podanych terminach:

19.09.2018: wylot z Gdańska o 14:30, przylot do Wiednia o 15:50

24.09.2018: wylot z Wiednia o 22:40, przylot do Gdańska o 23:55

Standardowa cena lotów do Wiednia: 300-400 

Nasze loty: 176 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Wieden 377x221ilustracja1 Wieden 377x221

Spędź pierwsze dni jesieni w Wiedniu! To oferta idealna dla każdego, kto pragnie ujrzeć austriacką stolicę mieniącą się tysiącem barw, chce zwiedzać w spokojnym tempie oraz liczy na zniżki w hotelach.

Najtańsze połączenia między lotniskiem a centrum miasta oferują przewoźnicy autobusowi cena za bilet wynosi 7 EUR w jedną stronę, a podróż trwa ok. 40 minut. Ci, którym zależy na czasie, mogą wsiąść do pociągu lotniskowego, który w kwadrans dowiezie ich do dworca Wiedeń Główny. Cena takiego biletu wynosi 11 EUR. Zwiedzanie warto rozpocząć na Stephansplatz, skąd blisko do katedry św. Szczepana, kościoła św. Piotra, Hofburga i Albertiny. Komunikacja publiczna w Wiedniu jest wyśmienita, stąd dojazd do oddalonych od centrum zabytków, np. Schönbrunnu i Belwederu, nie będzie problematyczny.

W Wiedniu warto rozważyć nocleg w centrum lub w pobliżu stacji metra. Przystępne cenowo noclegi oferują hostele na prawym brzegu Kanału Dunajskiego, np. w dzielnicy Leopoldstadt, a także na przedmieściach, np. w Neubaugasse.  


Noclegi w Wiedniu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Polecamy wycieczkę do oddalonej o 80 kilometrów Bratysławy, która oferuje mnóstwo równie ciekawych atrakcji, ale znacznie tańsze noclegi. Do stolicy Bratysławy można dojechać autokarem FlixBus za 19 zł.


Noclegi w Bratysławie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Wiedniu we wrześniu wynosi 16oC, a liczba dni deszczowych 10.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Wiedniu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!