Tanie loty do Wiednia! 80 zł w obie strony!

Supertanie loty do Austrii! Poleć zimą do Wiednia za jedyne 80 zł w obie strony!


Terminy lotów do Wiednia:

13.01.2019: wylot z Krakowa o 14:05, przylot do Wiednia o 15:05

16.01.2019: wylot z Wiednia o 12:10, przylot do Krakowa o 13:10

Standardowa cena lotów do Wiednia: 300-400 

Cena w tej ofercie: 80 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Wieden 377x221ilustracja Wieden kawiarnia 1 377x221

Zimowy city break w stolicy Austrii to jest to! Styczniowe loty i noclegi objęte są dużymi promocjami. Ponadto do 13 stycznia działa fantastyczna wystawa obrazów Pietera Bruegla w Muzeum Historii Sztuki. Miłośnicy tańca również znajdą coś dla siebie, bowiem początek roku to punkt kulminacyjny słynnych wiedeńskich bali! Prócz temporalnych wydarzeń warto odwiedzić wiedeńskie "klasyki" - katedrę św. Szczepana, pałace Hofburg, Schönbrunn i Belweder. 

Najlepszą opcją na przedostanie się z lotniska do centrum miasta będzie podróż pociągiem. Szybka kolej miejska S7 dowiezie was  do stacji Wien Mitte w ok. pół godziny, a bilet w jedną stronę wyniesie 4,20 EUR, czyli ok. 18 zł. 

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu starego miasta lub którejś ze stacji metra, gdyż niektóre zabytki (np. Belweder i Schönbrunn) są znacznie oddalone od centrum.


Noclegi w Wiedniu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 0oC, liczba dni deszczowych: 15.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Wiedniu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!