Tanie loty do Wietnamu

Gdy wodzicie palcem po mapie Europy, nie możecie już znaleźć żadnego miejsca, w którym Was nie było? Szukacie nowych doznań, nowych kultur, nowych doświadczeń? Chcecie jak najszybciej postawić nogę na nieznanym dla Was dotychczas terytorium? Mamy więc dla Was wspaniałą ofertę. Już w czerwcu możecie polecieć do stolicy Wietnamu - Hanoi - w bardzo korzystnej cenie.

Do Hanoi polecicie z Warszawy na pokładzie linii lotniczych Turkish Airlines. Za lot w obie strony zapłacicie 1914 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO HANOI

Przykładowy plan wycieczki:

16.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:55, przylot do Hanoi następnego dnia (17.06.2017) o 20:50, międzylądowanie w Stambule i Ho Chi Minh

27.06.2017: wylot z Hanoi o 22:00, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina następnego dnia (28.06.201714:00, międzylądowanie w Stambule

Na pokład możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55x40x23 cm oraz wadze do 8 kg. Możecie też bez dodatkowych opłat nadać bagaż rejestrowany. Pamiętajcie, że obywatele polscy muszą posiadać wizę, aby przekroczyć wietnamską granicę. Więcej o polityce wjazdowej Wietnamu dowiecie się z naszego przewodnika po tym kraju.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W HANOI

Hanoi to stolica i drugie co do wielkości miasto Wietnamu. Warto odwiedzić tam Cytadelę Cesarską, pagodę Tây Phương, Świątynię Literatury czy pagodę na Jednej Kolumnie. Inne atrakcje, jakie znajdziecie w Hanoi to wodny teatr lalek, stare miasto oraz markety. Koniecznie spróbujcie przepysznego wietnamskiego jedzenia! A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym fascynującym kraju, przeczytajcie nasz przewodnik po Wietnamie.

Chcecie gdzieś się wybrać, ale nie wiecie, jak zabrać się za organizację swojej podróży? Dobrze trafiliście. My nie tylko to wiemy i chętnie Wam pomożemy, ale także nie weźmiemy za to ani grosza! Zainteresowani? Napiszcie do nas. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.onet.pl