Tanie loty do Włoch! Tylko 151 zł w obie strony!

Tanie loty do Włoch!

Wybierz się do Bari za jedyne 151 zł w obie strony!


Tanie bezpośrednie loty do Bari można zarezerwować w podanych terminach:

17.10.2018: wylot z Berlina o 17:15, przylot do Bari o 19:25

24.10.2018: wylot z Bari o 19:50, przylot do Berlina o 22:05

Standardowa cena lotów do Bari:  400-500 zł

Nasze loty: 151 zł!

Do Berlina można dostać się FlixBusem już od 19 złotych lub samochodem. Podróżując do Berlina autem polecamy skorzystać z parkingów P + R w Berlinie, z których na lotnisko można dotrzeć bezpośrednio środkami transportu publicznego. Dzienny koszt parkingu wynosi od 0,50 do 1,50 euro.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Bari-Włochy-Breakplan2 Bari-Włochy-Breakplan1

Z lotniska do centrum miasta można dostać się pociągiem lub autobusem. Przejazd pociągiem trwa ok. 14 minut i kosztuje 22 złotych, a podróż autobusem trwa 25 minut i kosztuje 6-18 złotych.

Będąc w Bari warto pospacerować po starówce i aleją Corso Vittorio Emanuele oraz zagubić się w plątaninie urokliwych, askich uliczek. Warto również odwiedzić Bazylikę św. Mikołaja i zamek Svevo. Polecamy także spacer nadbrzeżem, a wieczorem relaks w jednym z lokali na Piazza Mercantile.

Bari jest świetną bazą wypadową do innych miejsc położonych w Apulii. Koniecznie uwzględnijcie w planie podróży kilka jednodniowych wycieczek do okolicznych miejscowości. Warto wybrać się do oddalonego o 150km Lecce, gdzie najlepiej dojechać pociągiem. Przejazd trwa ok. półtorej godziny i kosztuje 80-120zł. W Lecce warto zobaczyć centrum miasta i ruiny amfiteatru. Z bliżej położonych miejsc polecamy Polignano a Mare, gdzie w pół godziny dostaniemy się z Bari pociągiem. Ceny biletów wahają się od 10 do 27 złotych. W Polignano a Mare na szczególną uwagę zasługuje pięknie położona plaża Cala Lama Monachile. Warto też pospacerować po starówce. Z Bari można również wybrać się do Matery, które słynie jako miasto wykute w skale. Leży ona poza regionem Apulii, ale do niej także można w 1,5 godziny dostać się pociągiem. Bilety kosztują 18-23 złote. Podczas pobytu w Materze warto zwiedzić wykute w skale kościoły i pospacerować pięknymi uliczkami.

W Bari warto zarezerwować nocleg w hostelu.


Noclegi w Bari znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Bari w październiku wynosi 20°C, a liczba dni deszczowych - 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Bari lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!