Tanie loty na Cypr. 185 zł w obie strony!

Supertanie połączenia z Krakowa do Pafos. W listopadzie wygrzej się na Cyprze!


Terminy lotów do Pafos:

25.11.2018: wylot z Krakowa o 13:45, przylot do Pafos o 17:50

05.12.2018: wylot z Pafos o 20:25, przylot do Krakowa o 22:40

Standardowa cena lotów do Pafos: 300-400 zł

Cena w tej ofercie: 185 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

ilustracja2 Pafos 377x221ilustracja1 Pafos 377x221

Przełom listopada i grudnia na Cyprze to gwarancja niskich cen i przyjemnej pogody. Temperatura wody przekracza wówczas 22°C. W listopadzie dobrze będzie wygrzać się na plaży, a w grudniu urządzić kilka krótkich wycieczek do zabytkowych miejsc.

Z lotniska do centrum Pafos najlepiej dostać się busem. Czas przejazdu wynosi pół godziny, a bilet kosztuje ok. 5 zł. W Pafos znajduje się 27 plaż, wśród których najpiękniejsze to Blue Lagoon, Lara Beach i Coral Bay. Miasto szczyci się jednak nie tylko piękną przyrodą, lecz i długą historią. W Pafos warto zobaczyć m. in. Grobowce Królewskie, zamek, amfiteatr, bazylikę Panagia Chrysopolitissa oraz park archeologiczny Kato Pafos. W odległości 25 kilometrów od Pafos znajduje się zaś Petra tou Romiu, mityczne miejsce narodzin bogini Afrodyty. Można pomyśleć także o odwiedzeniu stolicy wyspy, Nikozji, oddalonej o dwie godziny drogi.

Polecamy zarezerwować hotel w pobliżu plaży.


Noclegi w Pafos znajdziecie w poniższym linku:

zobaczNocleg


Pogoda na przełomie listopada i grudnia

średnia temperatura powietrza: 18°•  liczba dni deszczowych: 6


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Pafos lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych! Udanej podróży!