Tanie loty na Majorkę z Berlina. Tylko 101 zł w dwie strony!

Zachwycająca Majorka w niskiej cenie! Malownicza wyspa poleca się na krótką wycieczkę w styczniu!


Terminy lotów na Majorkę:

8.01.2019: wylot z Berlina o 16:25, przylot na Majorkę o 19:10

12.01.2019: wylot z Majorki o 11:50, przylot do Berlina o 14:50

Standardowa cena lotów na Majorkę: 250 300 zł

Cena w tej ofercie: 101 zł!

Podróż autem do Berlina zajmie Wam około 6,5 godziny z Gdańska lub Warszawy, 4 godziny z Wrocławia, 7 godzin z Krakowa. Najtańszy parking strzeżony to koszt około 50 euro za tydzień. Warto zatem skorzystać z parkingów P+R, z których na lotnisko można dotrzeć bezpośrednio transportem publicznym, a dzienny koszt parkingu wynosi od 0,50 do 1,50 EUR.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

ilustracja1 majorkailustracja2 majorka

Majorka zwana jest perłą Balearów nie bez powodu. To tutaj możecie zachwycać się górami Sierra de Tramuntana, malowniczymi zatoczkami oraz klimatycznymi miasteczkami. Miejscem, które nie potrzebuje rekomendacji, jest miasteczko Palma de  Mallorca - stolica wyspy. Jedną z najbardziej imponujących atrakcji jest Pałac Almudina, letnia rezydencja zbudowana w X wieku. Polecamy również odwiedzić katedrę la Seu oraz Basilica de Saint Francesco. Zapierającym dech w piersiach punktem na wyspie jest półwysep Fermentor, z którego rozpościerają się rajskie widoki. Oddalając się o 17 kilometrów od Majorki, dotrzecie do Valldemossa, gdzie mieści się klasztor Real Cartuja de Jesus de Nazaret, w którym przebywał niegdyś Fryderyk Chopin. Znajduje się tam muzeum, które w swojej kolekcji posiada rękopisy, listy oraz partytury należace do artysty. 

Z lotniska oddalonego o 8 kilometrów od centrum polecamy dojechać autobusem miejskim o numerze 1. Za 30 minutowy przejazd zapłacicie około 3€.

Najlepszym miejscem na nocleg jest miasteczko Palma de Mallorca, z którego najłatwiej będzie dotrzeć do wszystkich atrakcji.


Noclegi na Majorce znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 10oC, liczba dni deszczowych: 6.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Majorce lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!