Tanie loty na Punta Cana

Rajskie plaże z białym piaskiem, położone nad turkusową wodą, otoczone palmami. Słońce, wysokie temperatury... brzmi jak doskonały urlop, prawda? Tak się składa, że już w maju taki wypoczynek jest w zasięgu ręki - z Brukseli polecicie na karaibską wyspę Punta Cana już za 1320 PLN w dwie strony. Spieszcie się, wyloty już 13 maja!

Za loty z Brukseli na należącą do Dominikany wyspę Punta Cana polecicie liniami Jetairfly.

ZAREZERWUJ LOT NA PUNTA CANA

Proponowany plan wycieczki:

13.05.2017: wylot z Brukseli o 9:50, przylot na Punta Cana o 13:45

20.05.2017: wylot z Punta Cana o 14:35, przylot do Brukseli następnego dnia (21.05.2017) o 5:55

Loty są bezpośrednie.

Szukacie noclegu? Nasza wyszukiwarka ułatwi Wam znalezienie dokładnie takiego noclegu, jakiego potrzebujecie.

ZAREZERWUJ NOCLEG NA PUNTA CANA

Punta Cana to miejsce, gdzie odpoczniecie od trudów codzienności. Wybierzcie się na jedną z tamtejszych pięknych plaż, np. Bavaro Beach, Macao Beach lub Juanillo Beach, aby zrelaksować się wśród niesamowitej przyrody. Lubicie nurkować? Świetnie! Na dominikańskiej wyspie będziecie mieli okazję podziwiać wspaniałe podwodne widoki. A może lubicie od czasu do czasu poczuć adrenalinę za sprawą hazardu? Pójdźcie więc do jednego z kasyn.

Chcecie zwiedzić także stolicę Belgii i całej Unii Europejskiej - Brukselę? Warto pospacerować w centralnej części miasta, aby zobaczyć ratusz i cudowne kościoły. Nie przegapcie symbolu miasta - Manneken Pis. Przy odrobinie szczęścia zobaczycie posąg małego siusiającego chłopca w niecodziennym wdzianku, bowiem na różne okazje jest on odpowiednio ubierany. Poszukajcie też jego siusiającej koleżanki - Jeanneke Pis. Aby dowiedzieć się więcej nie tylko o Brukseli, ale też o Belgii w ogóle, przeczytajcie nasz przewodnik po Belgii.

Nie macie czasu ani ochoty na planowanie wycieczek? Wystarczy, że do nas napiszecie, a my zupełnie za darmo zajmiemy się organizacją Waszej podróży. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania