Tanie loty z Berlina do Panamy! 1698 zł w dwie strony!

Odwiedźcie rajskie plaże Ameryki Środkowej! Loty z Berlina do Panamy już od 1698 PLN!


Terminy lotów do Panamy:

24.04.2019: wylot z Berlina o 14:50, przylot do Panamy o 06:42+1, przesiadki w Paryżu i Bogocie

09.05.2019: wylot z Panamy o 18:22, przylot do Berlina o 22:25+1, przesiadki w Bogocie i Paryżu

Standardowa cena lotów do Panamy: 2300-2500 zł

Cena w tej ofercie: 1698 zł!

Podróż własnym autem na lotnisko Tegel w Berlinie trwa 6,5 godziny z Warszawy i Gdańska, 7 godzin z Krakowa i 4 godziny z Wrocławia. Polecamy zaparkować na ulicach odchodzących od lotniska, gdzie parkingi są darmowe, lub skorzystać z parkingów P+R, skąd można łatwo dostać się na lotnisko komunikacją miejską. Koszt takiego parkingu to około 1-1,5 EUR za dzień. Parkingi strzeżone przy lotnisku to koszt minimum 50 euro za 7 dni.lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

ilustr1Panama 1 364x221ilustr2Panama 364x221

Według wielu sondaży Panama to jedno z najszczęśliwszych miejsc na świecie. To niezwykłe państwo obejmuje swym zasięgiem pas lądu o szerokości od 50 do 200 kilometrów,który który łączy nie tylko obie Ameryki,  lecz także (za sprawą Kanału Panamskiego) dwa oceany, Atlantyk i Pacyfik. Stolica, Panama City, jest przez wiele osób uważana za najładniejsze miasto Ameryki Środkowej. Najtaniej dojechać do niej autobusem - koszt takiego przejazdu wynosi 1.25$, a czas trwania to ok. 30 minut. Ze stolicy Panamy (wówczas Panama Viejo) Europejczycy wywozili złoto i srebro należące do Inków. Zabytkowa część miasta jest pełna kolonialnych budynków, wąskich uliczek, romantycznych placyków. Jednym z bardziej urzekających jest otoczony pięknymi budynkami Plaza Simon Bolivar z monumentalnym pomnikiem pośrodku.

Wyspy San Blas to jedna z największych atrakcji Panamy. Bielutki piasek, błękitne morze i strzeliste palmy - istny raj, w którym czas się zatrzymał. Na czystych pełnych uroku plażach można również nurkować i podziwiać rafy koralowe. Na wyspach znajdują się hoteliki i hostele o różnym standardzie z posiłkami w pakiecie. Dotrzecie tam zarówno drogą morską, jak i lokalnymi liniami lotniczymi (Aeroperlas i Air Panama) z Panama City.


Noclegi w Panamie znajdziecie w poniższym linku:

zobaczNocleg


Pogoda na przełomie kwietnia i maja

średnia temperatura powietrza: 29°•  liczba dni deszczowych: 15


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Panamie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!