Tanie loty z Berlina na Kubę! Już od 1626 zł w obie strony!

Chcesz uciec w styczniu od zimowej aury? Skorzystaj z okazji na tanie loty do Varadero na Kubie!


Terminy lotów do Varadero:

19.01.2019: wylot z Berlina o 8:10, przylot do Varadero o 17:35, przesiadka w Dusseldorfie

27.01.2019: wylot z Varadero o 19:35, przylot do Berlina o 16:45+1, przesiadka w Dusseldorfie

Podczas podróży czeka Was przesiadka, ale nie będzie trwała dłużej niż 3 godziny i 30 minut.

Standardowa cena lotów do Varadero: 2500 3000 zł

Nasze loty: 1626 

Podróż własnym autem na lotnisko Tegel w Berlinie to około 6,5 godziny z Warszawy i Gdańska, 7 godzin z Krakowa i 4 godziny z Wrocławia. Polecamy zaparkować na ulicach odchodzących od lotniska, gdzie parkingi są darmowe lub skorzystać z parkingów P+R, skąd komunikacją miejską można łatwo dostać się na lotnisko. Koszt takiego parkingu to około 1-1,5 euro za dzień. Parkingi strzeżone przy lotnisku to koszt minimum 50 euro za 7 dni. 

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Varadero-Kuba-breakplanVaradero-Kuba-breakplan

 

 

 

 

 

Męczy cię polska zima i wieczory z herbatą pod kocem? Mamy na to sposób - ponadtygodniowy urlop na Kubie! Varadero to jeden z największych i najbardziej znanych kurortów na Wyspach Karaibskich. Miasto położone jest na półwyspie Hicacos, którego szerokość nie przekracza 2,5 km. Znajdziemy tam wszystko, co potrzebne do rajskiego wypoczynku: turkusową wodę, szerokie plaże, wyśmienite restauracje, a dla rozrywki dużo nocnych klubów. Varadero dzięki swojemu położeniu stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczkę do Hawany oddalonej o 140 km.

Lotnisko zlokalizowane jest około 10 km od centrum Varadero. Do miasta dojechać można autobusem miejskim; całodzienna karta na przejazdy kosztuje 5 CUC, czyli ok. 19 PLN. Autobusy jednak lubią jeździć w kratkę i nie kursują wieczorami. Warto więc rozważyć też dojazd do miasta taksówką, która kosztuje 25-30 CUC.

Baza noclegowa w Varadero jest bardzo urozmaicona i bogata. Polecamy zatrzymać się w tzw. casa particulares, czyli domach prywatnych, które ulokowane są na początku półwyspu. Cena jest niższa niż w hotelach, a klimat bardziej kubański.


Noclegi w Varadero znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 26oC, liczba dni deszczowych: 8.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Kubie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!