Tanie loty z Berlina na Majorkę! Już od 86 zł w obie strony

Brak pomysłu na walentynki? Skorzystaj z naszej oferty na super tanie loty na piękną Majorkę!


Terminy lotów na Majorkę:

14.02.2019: wylot z Berlina o 15:05, przylot na Majorkę o 17:50

17.02.2019: wylot z Majorki o 9:35, przylot do Berlina o 12:30

Standardowa cena lotów na Majorkę: 300 350 zł

Cena w tej ofercie: 86 zł!

Jadąc na lotnisko własnym samochodem podróż zajmie Wam około 6,5 godziny z Gdańska lub Warszawy, 4 godziny z Wrocławia, 7 godzin z Krakowa. Parkując na ulicach odchodzących od lotniska nie będziecie musieli płacić za parking. Najtańszy parking strzeżony to koszt około 50 euro za tydzień.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Majorka-hiszpania-breakplan

 Majorka-hiszpania-breakplan

 

 

 

 

 

Majorka, największa wyspa Balearów, to istny raj na ziemi. Piękne zatoki, urokliwe miasteczka, błękitne niebo i przejrzysta woda. To tylko krótki opis tej magicznej wyspy, która pełna jest niespodzianek i zapierających dech w piersiach widoków. Nic więc dziwnego, że sam Fryderyk Chopin wybrał jedno z miasteczek Majorki na odpoczynek od paryskiego zgiełku. Będąc na niepowtarzalnej Majorce warto zwiedzić jej stolicę i górującą nad nią olbrzymią katedrę, ale na wizytę zasługuje również wiele innych miasteczek. Valldemossa, Denia, Alcudia to tylko kilka z nich, a zapomnieć nie można również o niesamowitych wybrzeżach, jaskiniach, czy portach.

Port lotniczy znajduje się 8 km od stolicy wyspy – Palma de Mallorca. Do centrum miasta najlepiej dojechać autobusem numer 1. Przejazd trwa około 25 minut i kosztuje 3 euro.

Podczas krótkiego pobytu polecamy noclegi w stolicy Majorki, która jest najlepszą bazą wypadową do innych miejscowości. Dobą opcją jest również wynajęcie auta i noclegi w różnych miejscach. Poza sezonem koszt wypożyczenia samochodu będzie niższy niż zazwyczaj i pozwoli na pełne cieszenie się urokami wyspy.


Noclegi na Majorce znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: 14oC, liczba dni deszczowych: 5.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Majorce lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!