Tanie loty z Berlina na Martynikę! Już od 1482 zł w obie strony!

Macie ochotę na relaks na piaszczystej plaży pod palmami? Loty na piękną wyspę w super cenie!


Terminy lotów na Martynikę:

21.03.2019: wylot z Berlina o 9:25, przylot na Martynikę o 21:00, przesiadka w Paryżu

30.03.2019: wylot z Martyniki o 23:10, przylot do Berlina o 20:05+1, przesiadka w Paryżu

Standardowa cena lotów na Martynikę: 2000 3000 zł

Cena w tej ofercie: 1482 zł!

Podróż własnym autem na lotnisko Tegel w Berlinie trwa 6,5 godziny z Warszawy i Gdańska, 7 godzin z Krakowa i 4 godziny z Wrocławia. Polecamy zaparkować na ulicach odchodzących od lotniska, gdzie parkingi są darmowe lub skorzystać z parkingów P+R, skąd komunikacją miejską można łatwo dostać się na lotnisko. Koszt takiego parkingu to około 1-1,5 euro za dzień. Parkingi strzeżone przy lotnisku to koszt minimum 50 euro za 7 dni.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Martynika-francja-breakplan

 Martynika-francja-breakplan

 

 

 

 

 

Plaże, plaże, plaże. Na Martynice jest ich wiele, a każda ma do zaoferowania piękne widoki i miejsca do perfekcyjnych zdjęć. Tubylcy mówią, że każdy zakątek wyspy dzieli  od morza mniej niż 15 kilometrów. Prócz niesamowitego wybrzeża Martynika zachwyca licznymi wodospadami, trasami pieszymi i ogrodami. Warto więc odkryć przyrodę wyspy.

Port lotniczy na Martynice oddalony jest o 12 km od stolicy wyspy. Do jej centrum dotrzeć można autobusem linii A. Koszt biletu to 1,45 euro, a przejazd trwa ok. 30 min.

Warto wiedzieć, że namioty na plażach w północnej części wyspy można rozbijać zupełnie legalnie. Warunkiem jest jednak złożenie ich o świcie. Na wyspie raczej nie ma hosteli, więc warto szukać noclegów w prywatnych kwaterach.


Noclegi na Martynice znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w marcu

Średnia temperatura powietrza: 29oC, liczba dni deszczowych: 1.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Martynice lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!