Tanie loty z Berlina na Teneryfę! Już od 147 zł w obie strony!

Tygodniowy wypoczynek na wiecznie słonecznej wyspie! Zrelaksuj się pod palmami na Teneryfie!


Terminy lotów na Teneryfę:

08.12.2018: wylot z Berlina o 06:45, przylot na Teneryfę o 11:05

15.12.2018: wylot z Teneryfy o 11:40, przylot do Berlina o 17:50

Standardowa cena lotów na Teneryfę: 350 400 zł

Cena w tej ofercie: 147 zł!

Jadąc na lotnisko do Berlina własnym samochodem podróż zajmie Wam około 6,5 godziny z Gdańska lub Warszawy, 4 godziny z Wrocławia, 7 godzin z Krakowa. Parkując na ulicach odchodzących od lotniska nie będziecie musieli płacić za parking. Najtańszy parking strzeżony to koszt około 50 euro za tydzień.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Teneryfa-hiszpania-breakplan

 Teneryfa-hiszpania-breakplan

 

 

 

 

 

Teneryfa jest wyspą bardzo różnorodną. Południowy, suchy klimat nadaje się idealnie na wypoczynek na plaży i słodkie leniuchowanie. Północna wilgotność zapewnia bujniejszą faunę i florę oraz większe szanse na deszcz. Dzięki temu każdy znajdzie tam to, czego szuka! Jednak bez względu na zainteresowania koniecznie trzeba wybrać się na wycieczkę, by zobaczyć wulkan Teide oraz otaczający go Park Narodowy. Nie można zapomnieć też o zapierających dech w piersiach klifach w miejscowości Los Gigantes, urokliwych uliczkach miasteczka La Orotava, czy stolicy wyspy – Santa Cruz de Tenerife.

Port lotniczy Reina Sofia znajduje się na południu wyspy, 60 km od stolicy. Do Santa Cruz de Tenerife dostać się można autobusem linii 111. Koszt biletu to 9,35 euro, a podróż trwa około 50 minut.

W zależności od tego, jaki jest cel podróży polecamy różne części wyspy na nocleg. Południe będzie dobrą opcją na odpoczynek i leniwe zwiedzanie. Północ, czyli stolica wyspy, będzie idealną bazą wypadową do wielu innych zakątków na wyspie.


Noclegi na Teneryfie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 22oC, liczba dni deszczowych: 5.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Teneryfie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!