Tanie loty z Gdańska do Holandii

Co mają wspólnego ze sobą chodaki, wiatraki i tulipany? To proste, wszystkie te rzeczy kojarzą się z Holandią. Jeśli chcecie zwiedzić ten mały, ale pełny turystycznych atrakcji kraj, skorzystajcie ze wspaniałych cen, jakie oferuje przewoźnik Wizzair. Za lot w dwie strony z Gdańska do położonego w Niderlandach Groningen zapłacicie jedynie 78 PLN

Zarówno członkowie Wizz Discount Club, jak i wszyscy pozostali, zapłacą jedną niską cenę. Korzystne ceny lotów dostępne są w czerwcu.

ZAREZERWUJ LOT DO GRONINGEN

Przykładowy plan podróży:

09.06.2017: wylot z Gdańska o 16:05, przylot do Groningen o 17:40

12.06.2017: wylot z Groningen o 18:10, przylot do Gdańska o 19:30

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Pomoże Wam ona znaleźć dokładnie taki obiekt noclegowy, jakiego szukacie.

ZAREZERWUJ NOCLEG W GRONINGEN

Groningen to miasto w północnej Holandii, znane z faktu, iż znajduje się tam renomowany uniwersytet o nazwie Rijksuniversiteit Groningen. Holandia to mały kraj, możecie więc zaplanować wycieczkę tak, aby zwiedzić również inne miasta. Uwzględnijcie w swoim planie podróży Amsterdam, a także Hagę oraz Rotterdam. Każde z tych miast, chociaż zachowuje holenderski charakter, jest zupełnie inne. Lektura naszego przewodnika po Holandii pomoże Wam podjąć decyzję, które miejsca powinniście odwiedzić.

Nie macie czasu na planowanie podróży? A może zwyczajnie nie lubicie czynności z tym związanych? Napiszcie do nas, zajmiemy się organizacyjnymi kwestiami związanymi z Waszym wyjazdem. Nasza usługa jest bezpłatna. Zainteresowani? Więcej dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl