Tanie loty z Pragi do Bostonu! Już od 1093 zł w obie strony!

Na dłuższe zimowe wakacje polecamy Boston! Loty ze stolicy Czech w świetnej cenie 1093 zł w dwie strony!


Terminy lotów do Bostonu:

8.02.2019: wylot z Pragi o 10:45, przylot do Bostonu o 20:25, przesiadka w Barcelonie

19.02.2019: wylot z Bostonu o 20:25, przylot do Pragi o 20:40+1, przesiadka w Barcelonie

Podczas podróży czeka Was przerwa w Barcelonie, której czas w zupełności wystarczy na przesiadkę.

Standardowa cena lotów do Bostonu: 2300 2800 zł

Nasze loty: 1093 zł!

Podróż autem na lotnisko w Pradze zajmie: z Warszawy 6,5 godziny, z Krakowa 5,5 godziny, z Gdańska 8 godzin, a z Wrocławia niecałe 4 godziny. Samochód na dłuższy czas warto pozostawić na parkingu lotniskowym D, który znajduje się 10 min spacerem od terminali. Koszt to 890CZK (niecałe 150 zł) za tydzień.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Boston-USA-breakplanBoston-USA-breakplan

 

 

 

 

 

Boston to historycznie i kulturowo jedno z ważniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Jest też jednym z najstarszych miast USA. Dzięki dogodnemu położeniu w bardzo szybkim tempie rozwijał się tam port, a co za tym idzie handel i wymiana towarów z Europą. Będąc w Bostonie warto przejść się The Freedom Trail, czyli trasą stworzoną dla turystów, która prowadzi przez wiele ciekawych miejsc i pozwala zapoznać się z wydarzeniami, które wpłynęły na historię całych Stanów Zjednoczonych. Obowiązkowymi punktami jest też najlepszy uniwersytet na świecie – Harvard University, czy Boston Common – najstarszy park w USA. Boston to też dobra baza wypadowa do Nowego Jorku, z którym dzieli je jedyne 320 km.

Lotnisko położone jest około 6 km na wschód od Bostonu. W zależności od tego, gdzie zamierzacie się udać, macie do wyboru wiele autobusów lub metro. Polecamy do centrum dostać się darmową linią metra Silver Line, która zabierze Was na stację South Station.

Noclegi w Bostonie do najtańszych nie należą. Warto wziąć pod uwagę hostele, bądź skorzystać z usług platformy Airbnb. Komunikacja miejska w Bostonie działa bardzo sprawnie dlatego polecamy tańszy nocleg poza centrum i dojazdy do zwiedzanych miejsc.


Noclegi w Bostonie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: 3oC, liczba dni deszczowych: 10.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Bostonie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!