Tanie loty z Warszawy do Etiopii

Listopad i grudzień w Polsce to miesiące raczej nie zachęcające do jakiejkolwiek aktywności w plenerze. Chłód, deszcz ze śniegiem, szaruga... Mamy jednak na to sposób - wycieczka! Im bardziej egzotyczna, tym lepiej. A co może być bardziej egzotycznego, niż niezbadany Czarny Ląd? Czujecie się zachęceni do przeżycia afrykańskiej przygody? Jeśli dodamy, że za bilety z Warszawy do stolicy Etiopii, Addis Abeby, zapłacicie jedynie 1612 PLN w dwie strony, nie powinniście mieć żadnych problemów z podjęciem decyzji.

Do Addis Abeby polecicie na pokładzie linii lotniczych Kenya Airways.

ZAREZERWUJ LOT DO ADDIS ABEBY

Przykładowy plan wycieczki:

29.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 6:05, przylot do Addis Abeby następnego dnia (30.11.2017) o 9:10

11.12.2017: wylot z Addis Abeby o 1:20, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina 23:20

W obie strony przesiądziecie się w Amsterdamie i Nairobi. Na pokład możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny, bez dodatkowych kosztów możecie też nadać bagaż rejestrowany do 23 kg.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ADDIS ABEBIE

Addid Abeba to stolica Etiopii i jej największe miasto. Położone jest u podnóża wygasłego wulkanu Entoto. W mieście zobaczycie Muzeum Terroru, Muzeum Etnologiczne, Muzeum Narodowe, a także park z lwami. Jeśli postanowicie wybrać się poza granice stolicy, zainteresować Was mogą takie atrakcje jak park narodowy Simien Mountains, jezioro Tana czy park narodowy Omo. Spróbujcie też afrykańskiej kuchni. 

Chcecie gdzieś się wybrać, ale nie wiecie, jak zabrać się za organizację swojej podróży? Dobrze trafiliście. My nie tylko to wiemy i chętnie Wam pomożemy, ale także nie weźmiemy za to ani grosza! Zainteresowani? Napiszcie do nas. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania