Tydzień w słonecznej Hiszpanii już od 822 zł! (loty + noclegi)

Urlop w słonecznej Hiszpanii w promocyjnej cenie!

Tydzień we wrześniu w Tossa de Mar już od 822 zł!


Tanie loty do Hiszpanii można zarezerwować w podanych terminach:

13.09.2018r: wylot z Poznania o 17:00, przylot do Girony o 19:40

20.09.2018r: wylot z Girony o 13:55, przylot do Poznania o 16:35

Standardowa cena lotów do Girony: 500-600 zł

Nasze loty: 229 zł

lot

 Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów należy wyłączyć Adblocka! 

 girona-hiszpania-breakplantossa-de-mar-breakplan


 Wariant ekonomiczny za 822 zł od osoby (loty i noclegi)

Oferta obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką i balkonem z widokiem na miasto w hotelu Hermes. Obiekt oddalony jest zaledwie o 550 metrów od zabytkowego Starego Miasta w Tossa de Mar oraz około 5 minut spacerem od plaży. Do dyspozycji gości jest basen oraz taras na dachu z wanną z hydromasażem. Ocena: 8,3/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 1154 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Hotel Sant March oddalony o 300 metrów od plaży oferuje nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką. W ośrodku można zrelaksować się na tarasie słonecznym lub przy odkrytym basenie, odbyć kurs nurkowania, a nawet wypożyczyć rower lub samochód. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 8,6/10.

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1722 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Oferta obejmuje nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z balkonem w czterogwiazdkowym hotelu Delfin znajdującym się 150 metrów od plaży Platja Gran. Do dyspozycji gości jest taras na dachu z wanną z hydromasażem, restauracja oraz bar. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 9/10.

zobaczNocleg


Transport

Z lotniska w Gironie do miasta Tossa de Mar dostaniecie się autobusem. Podróż powinna potrwać około godziny i kosztować 10-40 PLN od osoby.


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Tossa de Mar we wrześniu wynosi 25oC. Średnia liczba dni deszczowych w tym miesiącu to 9.


Zastanawiasz się co zobaczyć w Tossa de Mar lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!