Weekend w Brukseli od 364 PLN!

Grudzień to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. A może by tak pogodzić podróżowanie z kupowaniem prezentów dla najbliższych? Mamy dla Was ciekawą ofertę – weekend w Brukseli, w której w tym czasie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy!

LOTY

Na początku grudnia polecisz z Krakowa do Brukseli za niewielkie pieniądze. Linie lotnicze Ryanair oferują tani przelot tam i z powrotem w cenie 183 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

08.12.2017: wylot z Krakowa o 14:50, przylot do Brukseli16:55

10.12.2017: wylot z Brukseli 12:25, przylot do Krakowa  o 14:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Brukseli od 183PLN<<<

W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg, a także mały bagaż nieprzekraczający 35 x 20 x 20 cm. Loty są bezpośrednie.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (07.10.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Brukseli na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Urban City Centre Hostel  - za weekend w pokoju wieloosobowym zapłacicie od  181 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Sabina - ceny 2-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym zaczynają się od 578 PLN, czyli 289 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Thon Hotel EU  -  weekend w tym hotelu ze śniadaniem będzie Was kosztował od 792 PLN, czyli 396 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Brukseli<<<

ZWIEDZANIE

Bruksela jest nie tylko stolicą Belgii, ale także Unii Europejskiej. Co roku w grudniu odbywa się tam bożonarodzeniowy jarmark świąteczny. Będziecie tam mogli skosztować wszystkich specjałów świątecznych z każdego zakątka Europy – w tym najlepszej na świecie belgijskiej czekolady! Na Starym Mieście w tym okresie poustawianych jest ponad 200 drewnianych domków.

PODSUMOWANIE

LotyLot z Krakowa do Brukseli od 183 PLN

Noclegi: Urban City Centre Hostel (2 noclegi, od 181 PLN od osoby), Hotel Sabina (2 noclegi, od 289 PLN od osoby) lub Thon Hotel EU  (2 noclegi, od 296 PLN  od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Jesteśmy gotowi za Was przygotować całą wycieczkę! Nie musicie spędzać godzin przed komputerem, szukając idealnego miejsca czy lotu - my to zrobimy. W ramach Osobistego Doradcy Podróży przedstawimy najlepszą z możliwych ofert. Wy możecie w tym czasie pakować walizki. Wystarczy, że wypełnicie formularz kontaktowy