Z Berlina do Namibii za 1775 PLN

Marzą Wam się naprawdę egzotyczne wakacje? Wycieczka do kraju, do którego prawdopodobnie nikt z Waszych znajomych się jeszcze nie zapuścił? Poznanie zupełnie nowej kultury, tyleż tajemniczej, co fascynującej? Jeśli tak, to mamy coś dla Was - loty w korzystnej cenie z Berlina do położonej w Afryce Namibii.

Do stolicy Namibii - Windhuk - polecicie z Berlina. Loty operowane są przez linie lotnicze Eurowings. Za połączenie w dwie strony zapłacicie 1775 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO NAMIBII

Przykładowy plan wycieczki:

12.07.2017: wylot z lotniska Berlin Tegel o 19:50, przylot do Windhuk następnego dnia (13.07.20178:25

24.07.2017: wylot z Windhuk o 17:05, przylot na lotnisko Berlin Tegel następnego dnia (25.07.2017) o 7:30

W podróż bez dodatkowych opłat możecie wziąć ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55x40x23 cm oraz wadze do 8 kg. W obie strony czeka Was przesiadka w Kolonii.

Potrzebujecie noclegu? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NAMIBII

Windhuk to stolica Namibii, położona w środkowej części kraju, na wysokości 1650 m n.p.m. Niektóre z atrakcji, które zobaczycie w mieście, to: kościół rzymskokatolicki Najświętszej Marii Panny, kościół Chrystusa, zamek Schwerinsburg oraz muzeum Alte Feste. Jeśli natomiast chcielibyście się wybrać również w inne rejony Namibii, możecie pojechać np. do narodowego parku Etosha, na wydmy Big Daddy albo do miasta-widma Kolmanskop.

Rozważcie także pozostanie kilka dni dłużej w Berlinie. Stolica Berlina to miejsce, gdzie znajduje się tyle atrakcji, że na pewno nikt z Was nie będzie się tam nudził. Nie wierzycie? Sprawdżcie sami, ale najpierw przeczytajcie nasz przewodnik po Berlinie.

Wolicie podróżować, niż planować wycieczki? Bardzo dobrze trafiliście. Chętnie zajmiemy się organizacją Waszego wyjazdu, i to zupełnie za darmo. Wystarczy, że do nas napiszecie. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl