Z Berlina do Niszu za 101 PLN

Czy wiedzieliście, że cesarz rzymski Konstantyn I Wielki urodził się na terenie dzisiejszej Serbii, a dokładnie w Niszu, trzecim co do wielkości mieście kraju? Jeśli lubicie bałkańskie klimaty, piękną przyrodę, dobrą zabawę i pyszne jedzenie, na pewno ucieszy Was wiadomość, że już w czerwcu możecie polecieć do serbskiego miasta Nisz z Berlina za jedyne 101 PLN w dwie strony.

Tanie loty z Berlina do Niszu znajdują się w ofercie linii lotniczych Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO NISZU

Przykładowy plan wycieczki:

18.06.2017: wylot z lotniska Berlin-Schönefeld o 13:05, przylot do Niszu o 15:10

29.06.2017: wylot z Niszu 14:55, przylot na lotnisko Berlin-Schönefeld o 17:00

Podana cena dotyczy lotów z bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 55x40x20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 35x20x20 cm.

Szukacie noclegu? Znajdziecie go dzięki naszej wyszukiwarce.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NISZU

W czasie I wojny światowej Nisz był tymczasową stolicą Serbii. Jest to jedno z najstarszych miast na Bałkanach. Makabryczną pozostałością po niepodległościowych zrywach podczas panowania osmańskiego na terenie Serbii jest Wieża Czaszek. Obecnie w wieży zachowało się 58 czaszek. Inne zabytki to m.in. Sobór Zstąpienia Ducha Świętego i twierdza turecka.

Skorzystajcie też z okazji, aby zwiedzić Berlin. W tym niezwykle zróżnicowanym mieście znajdziecie zarówno stare, jak i bardzo nowoczesne budowle oraz wspaniałe muzea. Może wybierzecie się na wycieczkę stateczkiem albo turystycznym busem? Więcej o stolicy Niemiec dowiecie się z lektury naszego przewodnika po Berlinie.

Nie macie czasu na planowanie swoich podróży? Napiszcie do nas, chętnie pomożemy Wam w kwestiach organizacyjnych związanych z Waszą wycieczką. Zrobimy to dobrze i bezpłatnie. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.