Z Brukseli na Dominikanę za 1228 PLN

Rajskie plaże, turkusowy kolor wody, wszechobecne palmy - Karaiby to niewątpliwie wspaniałe miejsce, w którym odpoczniecie i naładujecie baterie na resztę roku. Skorzystajcie z okazji, by już w maju w dobrej cenie polecieć do drugiego pod względem wielkości państwa na Morzu Karaibskim. Wyprawa na Dominikanę, bo o niej mowa, na pewno okaże się niezapomnianą przygodą.

Za loty z Brukseli na Dominikanę zapłacicie tylko 1228 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez linie lotnicze B&H Airlines.

ZAREZERWUJ LOT NA DOMINIKANĘ

Proponowany plan wycieczki:

24.05.2017: wylot z Brukseli o 10:30, przylot do Santo Domingo o 15:15

31.05.2017: wylot z Santo Domingo o 16:05, przylot do Brukseli następnego dnia (01.06.2017) o 11:05

Loty są bezpośrednie.

Szukacie noclegu? Nasza wyszukiwarka pomoże Wam w jego znalezieniu.

ZAREZERWUJ NOCLEG NA DOMINIKANIE

Chociaż karaibskie plaże są wprost stworzone do oddawania się słodkiemu lenistwu, ci z Was, którzy lubią aktywnie spędzać czas, również nie powinni czuć się zawiedzeni. Możecie tam spróbować swoich sił w snorkelingu lub udać się na wycieczkę motorówką. Jeśli natomiast wolicie tradycyjne zwiedzanie, wybierzcie się np. do Altos de Chavon lub obszaru historycznego Zona Colonial, będącego najstarszą wciąż istniejącą europejską osadą w Nowym Świecie. 

A może zechcecie przedłużyć swoją podróż tak, aby zwiedzić także Brukselę? Stolica Belgii kusi nie tylko wyśmienitymi goframi, słynnymi belgijskimi frytkami oraz najlepszej jakości piwem. To także miejce pełne zabytków. Możecie zwiedzić tam liczne muzea, takie jak np. Muzeum Komiksu. Zobaczcie ratusz, Katedrę św. Michała i św. Guduli oraz symbol miasta - Manneken Pis. Chcecie dowiedzieć się więcej nie tylko o Brukseli, ale o całej Belgii? Przeczytajcie nasz przewodnik po Belgii.

Nie macie czasu ani ochoty na planowanie wycieczek? Wystarczy, że do nas napiszecie, a my zupełnie za darmo zajmiemy się organizacją Waszej podróży. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania