Z Gdańska do Finlandii od 105 PLN

Muminki, renifery, śnieg, lasy, jeziora, słynna wódka... a Wy jakie macie skojarzenia z Finlandią? Jeżeli chcecie wyrobić sobie zdanie na temat tego nordyckiego kraju, będziecie mieli ku temu okazję już na przełomie maja i czerwca. Wtedy możecie polecieć do fińskiego miasta Turku z Gdańska już od 105 PLN w obie strony.

Loty operowane są przez linie lotnicze Wizzair. Cena 105 PLN obowiązuje członków Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą za bilety 147 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO TURKU

Proponowany plan podróży:

31.05.2017: wylot z Gdańska o 10:00, przylot do Turku o 12:30

05.06.2017: wylot z Turku o 21:55, przylot do Gdańska o 22:20

W cenę biletów bez dodatkowych kosztów wliczony jest jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, znajdziecie go dzięki naszej wyszukiwarce.

ZAREZERWUJ NOCLEG W TURKU

Turku to najstarsze fińskie miasto, do początków XIX wieku pełniące funkcję stolicy kraju. Najważniejszym zabytkiem w mieście jest zamek z 1280 roku, znajdujący się u ujścia rzeki Aurajoki. Warto wybrać się do centrum miasta i obejrzeć znajdujące się tam budynki z XV-XIX wieku. Åbo Akademi to natomiast najstarszy uniwersytet w Finlandii. Jeśli zaś zwiedzanie Turku okazałoby się dla Was niewystarczające, możecie pojechać do położonej około 170 km od Turku obecnej stolicy Finlandii, czyli Helsinek.

Jesteście zbyt zabiegani, aby zajmować się kwestiami organizacyjnymi związanymi z podróżami? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was, i to zupełnie za darmo. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.