Z Gdańska do Londynu

Jesteście fanami brytyjskiej rodziny królewskiej? A może są wśród Was miłośnicy Harrego Pottera? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań dopowiedzieliście twierdzącą nie pozostaje Wam nic innego jak tylko wybrać się do Londynu, który jest tętniącą życiem stolicą Zjednoczonego Królestwa. To jedno z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Jednak codziennie o godz. 17:00 całe miasto zamiera na chwilę, by móc rozkoszować się filiżanką pysznej herbaty w czasie tradycyjnego „tea time”.W Londynie możecie zetknąć się z praktycznie każdą kulturą świata.

lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Gdańska do Londynu już od 101 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO LONDYNU

Proponowany plan wycieczki:

08.07.2017: wylot z Gdańska 06:20, przylot do Londynu 07:40

10.07.2017: wylot z Londynu 21:10, przylot do Gdańska o 00:20 (następnego dnia – 11.07.2017)

Najniższa cena dostępna jest dla osób posiadających kartę Wizz Discount Club, cena regularna to 232 zł. Cena obejmuje jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wielkości nie przekraczającej 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W LONDYNIE

Co koniecznie zobaczyc w Londynie? Na pewno słynny Big Ben, Pałac WestminsterskiTower Bridge, nowoczesny London Eye, siedziba brytyjskiej monarchii Buckingham Palace, to tylko niektóre z miejsc, które w Londynie wręcz trzeba zobaczyć. Inspiracje możecie znaleźć w naszym przewodniku po stolicy Wielkiej Brytanii, który dodatkowo zapozna Was ze zwyczajami panującymi w tym mieście, a także dostarczą wielu przydanych informacji i cennych wskazówek, jak np. co i gdzie warto tu zjeść.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl