Z Katowic do Bergen od 83 PLN

Zapierająca dech w piersiach przyroda i malownicze fiordy - z tego słynie Norwegia. Położone w tym państwie Bergen nazywane jest bramą do fiordów, a już w czerwcu polecicie tam ze Szczecina w wyjątkowo niskiej cenie - od 83 PLN w dwie strony.

Do Bergen polecicie liniami Wizzair. Cena 83 PLN dotyczy członków Wizz Discount Club, natomiast wszyscy pozostali zapłacą za bilety 128 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO BERGEN

Przykładowy plan wycieczki:

03.06.2017: wylot ze Szczecina o 19:20, przylot do Bergen o 21:00

10.06.2017: wylot z Bergen o 17:00, przylot do Szczecina o 18:45

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BERGEN

Bergen zostało założone w 1070 roku. Na początku swojego istnienia było jedynie osadą rybacką, dziś natomiast jest drugim co do wielkości miastem w Norwegii. Znajduje się ono na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczycie tam liczne kościoły, a także Muzeum Hanzeatyckie, Muzeum Historyczne i Muzeum Morskie. Warto wybrać się też na targ rybny. Chcecie dowiedzieć się więcej o Norwegii? Zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po Norwegii.

Nie macie czasu na planowanie podróży, a chcielibyście gdzieś pojechać? Napiszcie do nas, pomożemy. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: tanie-loty.com.pl