Z Katowic do Bolonii od 123 PLN

Włochy to idealne miejce na wakacyjny wypad. Zachęca do odwiedzin wspaniałym śródziemnomorskim klimatem, wieloma zabytkami oraz znakomitą kuchnią. Miłośnicy wina napiją się tutaj winogronowych trunków najwyższej jakości, fani past oraz pizzy będą czuć się jak w raju. Warto się tam wybrać tym bardziej, że w sierpniu za loty z Katowic do Bolonii zapłacicie już od 123 PLN w dwie strony.

Loty z Katowic do Bolonii operowane są przez linie lotnicze Wizzair. Cena 123 PLN dotyczy członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za bilety 209 PLN w dwie strony.

ZAREZERWUJ LOT DO BOLONII

Przykładowy plan wycieczki:

07.08.2017: wylot z Katowic o 10:45, przylot do Bolonii o 12:25

14.08.2017: wylot z Bolonii o 12:55, przylot do Katowic o 14:35

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Szukacie noclegu? Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziecie go w sposób szybki i łatwy.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BOLONII

Bolonia to miasto położone w północnych Włoszech. Niektóre z atrakcji, jakie znajdziecie w Bolonii, to: ruiny akweduktu, term i amfiteatru, Bazylika św. Petroniusza w Bolonii, Katedra Świętego Piotra, Miejskie Muzeum Archeologiczne w Bolonii oraz romańskie i gotyckie wieże mieszkalne. Bolonia to także ojczyzna słynnego dania Spaghetti Bolognese. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze dania cechują włoską kuchnię? A może chcielibyście poczytać o atrakcjach tego pięknego państwa? Jeśli tak, informacji na temat tych zagadnień dostarczy Wam nasz przewodnik po Włoszech.

Lubicie podróżować, ale nie lubicie spraw związanych z organizacją wyjazdów? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was, i to zupełnie za darmo. Więcej o naszej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl