Z Katowic do Dubaju za 584 zł

Dubaj to miasto pełne przepychu, bogactwa i luksusu. Wiele atrakcji Dubaju jest wpisanych do Księgi Rekordów Guinnessa, wszystko jest w nim największe, najwyższe i najoryginalniejsze. Na przykład Palm Jumeirah, czyli jedna z największych na świecie, sztucznie usypanych wysp, kształtem przypominająca palmę. Wbrew pozorom Dubaj to miasto nie tylko dla osób o grubym portfelu, Dubaj jest idealny dla wszystkich.

W lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Katowic do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Dubaju już od 584 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO DUBAJU

Proponowany plan wycieczki:

04.07.2017: wylot z Katowic 12:45, przylot do Dubaju 20:25

18.07.2017: wylot z Dubaju 21:00, przylot do Katowic 01:20 (następnego dnia – 19.07.2017)

Powyższa cena biletu obejmuje wszystkich, nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club. W takiej cenie zabierzecie ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W DUBAJU

Co szczególnie warto zobaczyć w Dubaju? Poza Palm Jumeirah, wielką atrakcją są tu oryginalne hotele Atlantis czy Burdż Al Arab. Inne ciekawe miejsca znajdziecie w naszym przewodniku po Dubaju, który dodatkowo udzieli Wam cennych wskazówek i przydatnych informacji dotyczących zwyczajów i kultury tego zaskakującego miasta.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.