Z Katowic do Katanii od 248 PLN

Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym. Ze względu na wspaniały śródziemnomorski klimat oraz mnogość zabytków, od lat jest chętnie odwiedzana przez turystów. Na wyspie znajduje się wulkan Etna. Oprócz tego możecie wybrać się tam nad jeziora, rzeki, a także zrelaksować się na plaży. Już w maju polecicie tam z Katowic w cenie już od 248 PLN w dwie strony.

Loty z Katowic do położonego na Sycylii miasta Katania operowane są przez linie lotnicze Wizzair. Cena 248 PLN dotyczy członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za bilety 338 PLN w dwie strony.

ZAREZERWUJ LOT DO KATANII

Przykładowy plan wycieczki:

13.05.2017: wylot z Katowic o 6:15, przylot do Katanii o 8:45

20.05.2017: wylot z Katanii o 9:20, przylot do Katowic o 11:50

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Szukacie noclegu? Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziecie go w sposób szybki i łatwy.

ZAREZERWUJ NOCLEG W KATANII

Katania to miasto i port we Włoszech, położone na Sycylii, u podnóża Etny. Dzięki żyznym wulkanicznym glebom, w Katanii panują doskonałe warunki do uprawy winogron. Jeśli zatem należycie do miłośników win, koniecznie skosztujcie tamtejszych trunków. Niektóre z atrakcji, czekających na Was w mieście, to: plac Vincenzo Bellini z XIX-wieczną operą Teatro Massimo, plac Piazza del Duomo z katedrą Duomo di Sant'Agata, Castello Ursino, a także ruiny rzymskiego teatru. Więcej informacji o Sycylii znajdziecie w naszym przewodniku po Sycylii.

Lubicie podróżować, ale nie lubicie spraw związanych z organizacją wyjazdów? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was, i to zupełnie za darmo. Więcej o naszej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: loter.pl