Z Katowic do Splitu od 268 PLN

Chorwacja to wciąż jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych. Zachęca do odwiedzin piękną pogodą, ciepłym morzem, pysznym jedzeniem, miłymi ludźmi. Chociaż oferuje warunki wcale nie gorsze, niż kurorty takie jak Hiszpania czy Włochy, tamtejsze ceny są o wiele niższe. To wszystko czyni z Chorwacji bardzo atrakcyjny cel podróży. Szczególnie, gdy trafiają się okazje, by polecieć tam taniej, niż zwykle.

Jeśli jesteście członkami Wizz Discount Club, za loty z Katowic do chorwckiego miasta Split zapłacicie 268 PLN w dwie strony. Jeśli nie, za bilety zapłacicie 358 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO SPLITU

Przykładowy plan wycieczki:

30.07.2017: wylot z Katowic o 6:00, przylot do Splitu o 7:45

02.08.2017: wylot ze Splitu o 8:20, przylot do Katowic o 9:55

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Szukacie noclegu? Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziecie dokładnie taki nocleg, jakiego potrzebujecie.

ZAREZERWUJ NOCLEG W SPLICIE

Split to miasto i port położone nad Morzem Adriatyckim, w Dalmacji. Uddokumentowana historia Splitu zaczyna się około roku 295 n.e., kiedy to cesarz Dioklecjan zaczął budować na tamtejszych terenach swoją rezydencję. Pałac ten możecie podziwiać do dziś. Został on nawet wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Inne atrakcje, które znajdziecie w mieście, to: brama pałacowa Porta Aurea, mauzoleum Dioklecjana, świątynia Jupitera oraz pozostałości akweduktu. Chcecie dowiedzieć się więcej nie tylko o Splicie, ale też o innych chorwackich miastach, a także kuchni i zwyczajach kraju? W naszym przewodniku po Chorwacji znajdziecie wszystkie te informacje oraz wiele przydatnych wskazówek.

Lubicie podróżować, ale nie lubicie spraw związanych z organizacją wyjazdów? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was, i to zupełnie za darmo. Więcej o naszej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl