Z Katowic na Lanzarote od 288 PLN

Wyspy Kanaryjskie kojarzą się z doskonałą pogodą, słońcem oraz przepięknymi plażami. To jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów. Nic dziwnego, klimat Wysp Kanaryjskich określany jest mianem "wiecznej wiosny", gdyż nawet najchłodniejsze temperatury występujące zimą wciąż są całkiem wysokie - wynoszą około 18 stopni. Sprawdźcie sami, czemu region ten zyskał tak ogromną popularność. Już w maju polecicie tam z Katowic w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najniższa cena biletów, czyli 288 PLN, dotyczy członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za loty w dwie strony 378 PLN. Loty odbywają się z Katowic na jedną z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich - Lanzarote.

ZAREZERWUJ LOT NA LANZAROTE

Przykładowy plan wycieczki:

11.05.2017: wylot z Katowic o 12:45, przylot na Lanzarote o 17:10

18.05.2017: wylot z Lanzarote o 17:45, przylot do Katowic o 23:55

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Szukacie noclegu? Jego znalezienie ułatwi Wam nasza wyszukiwarka noclegów.

ZAREZERWUJ NOCLEG NA LANZAROTE

Lanzarote jest wyspą najbardziej wysuniętą na północ i wschód w archipelagu. Nazywana jest "wyspą wulkanów". Jej powierzchnia w większości składa się z lawy wulkanicznej. Nie obawiajcie się jednak - ostatni wybuch wulkanu miał miejsce w 1824 roku. Zastanawiacie się, jakie atrakcje czekają Was na wyspie? Możecie wybrać się do parku narodowego Timanfaya lub zwiedzić wygadły wulkan Monte Corona. Miłośnicy wina mogą urządzić sobie wycieczkę do położonych na wyspie winiarni. Chcecie dowiedzieć się więcej o całym archipelagu? Zapraszamy do przeczytania naszego przewodnika po Wyspach Kanaryjskich.

Lubicie podróżować, ale nie lubicie spraw związanych z organizacją wyjazdów? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was, i to zupełnie za darmo. Więcej o naszej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: loter.pl