Z Krakowa do Nowego Jorku za 1408 PLN

Jeśli kochacie wielkie metropolie, Nowy Jork powinien znaleźć się na Waszej liście miast do odwiedzenia. O najludniejszym mieście w Stanach Zjednoczonych mówi się, że nigdy nie śpi. Chcecie sprawdzić, czy to prawda? Już w listopadzie możecie polecieć tam z Krakowa w rewelacyjnej cenie.

Za lot w dwie strony z Krakowa do Nowego Jorku zapłacicie tylko 1408 PLN. Loty operowane są przez linie lotnicze Air Canada oraz Austrian Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO NOWEGO JORKU

Przykładowy plan wycieczki do Nowego Jorku:

18.11.2017: wylot z Krakowa o 13:30, przylot do Nowego Jorku następnego dnia (19.11.2017) o 17:55, międzylądowanie we Frankfurcie i Toronto

25.11.2017: wylot z Nowego Jorku o 15:30, przylot do Krakowa następnego dnia (26.11.201718:15, międzylądowanie w Montrealu i Frankfurcie

W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny nie przekraczający wymiarów 55x40x23 cm oraz wagi 8 kg. Pamiętajcie, że aby przekroczyć granicę Stanów Zjednoczonych, musicie posiadać wizę. Więcej o polityce wjazdowej USA dowiecie się z naszego przewodnika.

Potrzebujecie noclegu? Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Dzięki niej znajdziecie nocleg odpowiadający Waszym wymaganiom.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NOWYM JORKU

Nowy Jork nazywany jest Wielkim Jabłkiem (Big Apple). W Nowym Jorku koniecznie wybierzcie się do Cental Parku, ogromnej oazy zieleni o powierzchni 341 ha. Nie zapomnijcie zawitać na Times Square i Manhattanu. W Nowym Jorku znajduje się słynna Giełda Papierów Wartościowych. Odwiedźcie Grand Central Market i Chelsea Flea Market. Pójdźcie w okolice pomnika Alicji w Krainie Czarów, zobaczcie Statuę Wolności, Memoriał 9/11 oraz Metropolitan Museum of Art. Chcecie dowiedzieć się więcej nie tylko o Nowym Jorku, ale też o Stanach Zjednoczonych w ogóle? Przeczytajcie nasz przewodnik po USA.

Chcecie się gdzieś wybrać, ale nie macie czasu na organizację swojej podróży? Napiszcie do nas, pomożemy. Pamiętajcie, że nasza usługa jest darmowa - więcej informacji o niej znajdziecie na tej stronie - klik.