Z Londynu na Arubę za 1340 PLN

Aruba to egzotyczna wyspa archipelagu Małych Antyli znajdująca się na Morzu Karaibskim. To raj dla każdego, kto lubi spędzać czas na plaży. Nieważne, czy Wasza wizja idealnego wypoczynku zakłada słodkie wylegiwanie się na malowniczych plażach, czy też uprawianie różnorakich sportów, takich jak pływanie, nurkowanie, snorkeling, parasailing czy kitesurfing - na Arubie na pewno znajdziecie coś dla siebie. Już w maju polecicie tam z Londynu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Do stolicy Aruby - Oranjestad polecicie z Londynu za 1340 PLN w dwie strony. Loty realizowane są przez linie lotnicze Thomsonfly.

ZAREZERWUJ LOT DO ORANJESTAD

Przykładowy plan wycieczki na Arubę:

02.05.2017: wylot z lotniska Londyn Gatwick o 13:00, przylot do Oranjestad o 17:35

09.05.2017: wylot z Oranjestad o 19:35, przylot na lotnisko Londyn Gatwick następnego dnia (10.05.2017) o 9:40

Loty są bezpośrednie. Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających wymiarów 50x40x20 cm i wagi 5 kg.

Potrzebujecie noclegu? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ORANJESTAD

Aruba to wyjątkowo malownicze miejsce. Odwiedźcie tamtejsze piękne plaże: Druif BeachEagle BeachPalm Beach oraz Malmok. Interesującą opcją jest zwiedzanie wyspy na quadach. Możecie odwiedzić farmę strusi albo motyli. Na wyspie znajduje się wiele rezerwatów, np. Arikok National Park i Hooiberg. Poświęćcie też parę dni na zwiedzanie czarującego Oranjestad, prezentującego najpiękniejsze przykłady holenderskiej architektury kolonialnej.

Skorzystajcie również z okazji, aby zwiedzić Londyn. W mieście tym znajdziecie wyjątkowo dużo zabytków i atrakcji, o których możecie poczytać w naszym przewodniku po Londynie.

Lubicie podróżować, ale nie przepadacie za samym planowaniem wycieczek? Dobrze trafiliście. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją Waszego wyjazdu, i to zupełnie za darmo. Wystarczy, że do nas napiszecie. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania