Z Poznania do Lwowa za 196 PLN

Lwów to jedno z najpiękniejszych miast na Ukrainie. Jeśli szukacie miejsca, do którego moglibyście pojechać na krótki letni wypad, Lwów stanowi idealny wybór. Już w sierpniu nadarza się okazja, by polecieć tam z Poznania w korzystnych cenach - 196 PLN za bilety w dwie strony tradycyjnymi liniami lotniczymi.

Loty z Poznania do Lwowa operowane są przez linie lotnicze LOT.

ZAREZERWUJ LOT DO LWOWA

Przykładowy plan wycieczki:

11.08.2017: wylot z Poznania o 0:35, przylot do Lwowa o 2:55

15.08.2017: wylot z Lwowa o 4:15, przylot do Poznania o 4:55

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55x40x23 cm oraz wadze do 8 kg.

Szukacie noclegów we Lwowie? Zachęcamy do skorzystania z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki cen.

ZAREZERWUJ NOCLEG WE LWOWIE

Gdy będziecie we Lwowie, koniecznie wybierzcie się na tamtejsze Stare Miasto. Znajdziecie na nim m. in. Kamienicę Wenecką, Kamienicę Królewską, dawny pałac arcybiskupów łacińskich, Czarną Kamienicę, ratusz, Pałac Lubomirskich oraz kamienicę Bandinellich. Inne atrakcje znajdujące się w mieście, to: Ossolineum, Pałac Potockich, a także liczne kościoły i klasztory. Spróbujcie też tamtejszej kuchni. Chcecie dowiedzieć się więcej o Ukrainie? Zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po Ukrainie.

Jesteście zbyt zabiegani, by zajmować się organizacją wycieczek? Napiszcie do nas - zrobimy to za Was, i to zupełnie bezpłatnie. Zainteresowani? Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl