Z Pragi do Manili za 1442 PLN

Niesamowite widoki, świetne jedzenie, wspaniali ludzie i totalna egzotyka - wakacje na Filipinach na pewno na długo pozostaną w Waszej pamięci. Jednak by rzeczywiście mogły w niej pozostać, musicie najpierw tam dotrzeć. Nie martwcie się, o to zadbaliśmy my - znaleźliśmy dla Was ofertę przelotów z Pragi do stolicy Filipin - Manili - już za 1442 PLN w dwie strony.

Loty z Pragi do Manili operowane są przez linie lotnicze China Southern. Tanie przeloty dostępne są na przełomie maja i czerwca.

ZAREZERWUJ LOT DO MANILI

Przykładowy plan wycieczki do Manili:

24.05.2017: wylot z Pragi o 7:00, przylot do Manili następnego dnia (25.05.2017) o 10:55

06.06.2017: wylot z Manili o 8:45, przylot do Pragi następnego dnia (07.06.2017) o 10:55

W obie strony przesiądziecie się w Amsterdamie oraz w Guangzhou. Cena obejmuje bagaż podręczny.

Szukacie noclegów? Znajdziecie je dzięki naszej wygodnej w obsłudze wyszukiwarce.

ZAREZERWUJ NOCLEG W MANILI

Manila to stolica Filipin położona na wyspie Luzon. Jest to nowoczesne miasto azjatyckie. Zabytki, które tam zobaczycie, to m.in. Intramuros - fragmenty fortyfikacji z XVI w., kościół św. Augustyna oraz kościół św. Sebastiana. Zwiedźcie też Fort Santiago oraz Zatokę Manilską, będącą zatoką Morza Południowochińskiego. Wybierzcie się też na piękne plaże. Więcej o Filipinach przeczytacie w naszym przewodniku po Filipinach.

Zachęcamy Was do przedłużenia swojej podróży o parę dni tak, by zwiedzić też Pragę. Pospacerujcie urokliwymi uliczkami miasta, napijcie się wyśmienitego piwa w czeskiej knajpie, spróbujcie specjałów czeskiej kuchni. Więcej o tym mieście dowiedzie cię z naszego przewodnika po Pradze.

Nie macie czasu ani ochoty na planowanie wycieczek? Wystarczy, że do nas napiszecie, a my zupełnie za darmo zajmiemy się organizacją Waszej wycieczki. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania