Z Warszawy do Bratysławy od 83 PLN

Kochacie dobre piwo? Lubicie zamki i przechadzki brzegiem rzeki? Szukacie destynacji położonej niedaleko Polski, a jednak posiadającej unikalny klimat? Mamy coś dla Was. Już w sierpniu polecicie do Bratysławy z Warszawy za jedyne 83 PLN w dwie strony.

Do Bratysławy polecicie liniami Wizzair. Cena 83 PLN jest zarezerwowana dla członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za bilety 148 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO BRATYSŁAWY

Przykładowy plan wycieczki:

09.08.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 6:35, przylot do Bratysławy o 7:45

14.08.2017: wylot z Bratysławy o 12:25, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina13:35

W podanych cenach możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BRATYSŁAWIE

Bratysława to stolica Słowacji, a także jej największe miasto pod względem liczby mieszkańców oraz powierzchni. Co ciekawe, jest jedyną stolicą na świecie graniczącą z dwoma państwami: Austrią i Węgrami. Przez miasto przepływa rzeka Dunaj, druga po Wołdze najdłuższa rzeka w Europie. Najbardziej znany zabytek Bratysławy to Zamek Bratysławski wybudowany w XIV-XV w. Inne atrakcje, które zobaczycie w stolicy Słowacji to ruiny Zamku Devín, Hlavné námestie - główny plac miasta,  Pałac Prezydencki w Bratysławie, XVII-wieczna barokowa Brama Michalska, a także liczne kościoły. Chcecie dowiedzieć się więcej nie tylko o Bratysławie, ale o Słowacji w ogóle? Przeczytajcie nasz przewodnik po Słowacji.

Nie macie czasu na planowanie podróży, a chcielibyście gdzieś pojechać? Napiszcie do nas, pomożemy. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: tanie-loty.com.pl