Z Warszawy do Dżakarty za 1952 PLN

Rajskie plaże, zielone pola ryżowe, niesamowita przyroda, przepyszne jedzenie - czy macie jeszcze jakieś wątpliwości, że warto wybrać się do Indonezji? W listopadzie, kiedy w Polsce pogoda zachęca tylko do tego, by zaszyć się w domu pod kołdrą i wzorem niektórych zwierząt zapaść w sen zimowy, w Dżakarcie słońce świeci w najlepsze, a temperatury plasują się gdzieś w okolicach 30°C. Właśnie wtedy możecie polecieć do stolicy Indonezji w bardzo korzystnej cenie.

Z Warszawy do Dżakarty polecicie na pokładzie linii lotniczych Turkish Airlines, a za bilety zapłacicie 1952 PLN w dwie strony.

ZAREZERWUJ LOT DO DŻAKARTY

Proponowany plan wycieczki:

01.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:50, przylot do Dżakarty następnego dnia (02.11.201718:20

12.11.2017: wylot z Dżakarty o 21:00, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina następnego dnia (13.11.2017) o 13:55

W obie strony czeka Was przesiadka w Istambule. Możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 8 kg i wymiarach nie większych, niż 55x40x23 cm, jak również nadać bagaż rejestrowany.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W DŻAKARCIE

Dżakarta to nie tylko stolica Indonezji, ale również jej największe miasto. Położona jest w północno-zachodniej części wyspy Jawa. Możecie tam zobaczyć m.in. Stare Miasto z ratuszem i XVIII-wiecznym pałacem, największy w Azji Południowo-Wschodniej meczet - Masjid Istiqlal oraz Muzeum Narodowe ze zbiorami obejmującymi wszystkie epoki w dziejach Indonezji.

Nie macie czasu ani ochoty na organizowanie swoich wyjazdów? Napiszcie do nas - chętnie Wam pomożemy, nie weźmiemy też od Was za to żadnych pieniędzy. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl