Z Warszawy do Hongkongu za 1712 PLN

Nowoczesna architektura, zgiełk wielkiego miasta, piękne świątynie i zielone parki - tak w skrócie można opisać Hongkong. Chcielibyście poznać bardziej szczegółowy obraz miasta? Jest na to tylko jeden sposób - wybierzcie się na wycieczkę do Hongkongu. Już w listopadzie możecie tam polecieć z Warszawy w bardzo korzystnej cenie.

Warszawy do Hongkongu polecicie na pokładzie linii lotniczych Turkish Airlines, a za bilety zapłacicie 1712 PLN w dwie strony.

ZAREZERWUJ LOT DO HONGKONGU

Proponowany plan wycieczki:

19.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:50, przylot do Hongkongu następnego dnia (20.11.201717:20

28.11.2017: wylot z Hongkongu o 23:15, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina następnego dnia (29.11.2017) o 13:55

W obie strony czeka Was przesiadka w Istambule. Możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 8 kg i wymiarach nie większych, niż 55x40x23 cm, jak również nadać bagaż rejestrowany.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W HONGKONGU

Nazwa "Hongkong" oznacza dosłownie "pachnący port". Jest to specjalny region administracyjny Chińskiej Republiki Ludowej. Jedna z większych (dosłownie i w przenośni) atrakcji Hongkongu to położony na wyspie Lantau posąg Budda Tian Tan, będący największym wykonanym z brązu posągiem siedzącego Buddy na świecie. W mieście zobaczycie także wiele ogromnych wieżowców, takich jak International Commerce Centre, Two International Finance Centre czy Central Plaza. Interesujące jest także Heritage Museum. Nie zapomnijcie też spróbować pysznej chińskiej kuchni!

Nie macie czasu ani ochoty na organizowanie swoich wyjazdów? Napiszcie do nas - chętnie Wam pomożemy, nie weźmiemy też od Was za to żadnych pieniędzy. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl