Z Warszawy do Oslo za 78 PLN

Chcecie polecieć do chłodnej, ale zachwycającej pięknymi krajobrazami Norwegii? Dobrze się składa, bo już w maju polecicie do stolicy tego kraju - Oslo - w bardzo niskiej cenie. Chociaż w Oslo znajdziecie mnóstwo atrakcji turystycznych, nic nie stoi na przeszkodzie, byście rozszerzyli swoją podróż i wybrali się np. nad jakiś malowniczy fiord!

Za lot z Warszawy do Oslo zapłacicie 78 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez linię lotniczą Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO OSLO

Przykładowy plan wycieczki:

18.05.2017: wylot z Warszawy z lotniska w Modlinie o 6:40, przylot do Oslo-Torp o 8:30

22.05.2017: wylot z Oslo-Torp o 16:30, przylot do Warszawy na lotnisko w Modlinie o 18:20

Bez dodatkowych opłat możecie wziąć ze sobą bagaż podręczny nie przekraczający wymiarów 55x40x20 cm oraz dodatkowy mały bagaż nie większy niż 35x20x20 cm.

Potrzebujecie noclegu? Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W OSLO

Oslo to nie tylko stolica Norwegii, ale także największe miasto tego kraju. Za datę założenia Oslo uważa się rok 1048. Do atrakcji, jakie czekają na Was w stolicy Norwegii, należą: prezentujące znalezione w wykopaliskach archeologicznych łodzie wikingów Muzeum Łodzi Wikingów, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Statku Fram, Park Rzeźb Vigeland oraz Norweskie Muzeum Ludowe. Warto też pochodzić po centrum miasta. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej nie tylko o Oslo, ale o całej Norwegii, zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po Norwegii.

Nie macie czasu ani ochoty na organizację podróży? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym za Was. Pamiętajcie, że nasza usługa jest darmowa - więcej informacji o niej znajdziecie na tej stronie - klik.