Z Warszawy do Rzymu za 426 zł

Rzym pomimo tego, że liczy sobie już ponad 3 tysiące lat, jak przystało na „wieczne miasto” wciąż tętni życiem. Fascynuje i zaskakuje bogactwem swoich zabytków nawet stałych bywalców. To idealne miejsce dla miłośników historii i sztuki, dla rodzin z dziećmi, a także dla zakochanych par, ponieważ Rzym skrywa wiele romantycznych zakątków. A skoro wszystkie drogi prowadzą do Rzymu... nie sposób pominąć to miasto, tym bardziej, że mamy dla Was idealną ofertę lotów!

W lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu już od 426 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO RZYMU

Proponowany plan wycieczki:

12.07.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie)20:45, przylot do Rzymu 23:00

19.07.2017: wylot z Rzymu 18:05, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 20:20

Cena obejmuje bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm, a także dodatkowy mały bagaż o wielkości nieprzekraczającej 35x20x20 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W RZYMIE

Forum Romanum, Koloseum, Campo de Fiori, Fontanna di Trevi, Kapitol to tylko niektóre z miejsc, które w Rzymie po prostu trzeba zobaczyć. Więcej cennych wskazówek i turystycznych inspiracji znajdziecie w naszym przewodniku po stolicy Włoch. A jeżeli sam Rzym to dla Was za mało i chcielibyście odwiedzić także inne miejsca Italii koniecznie zajrzyjcie do naszego przewodnika po Włoszech, który dodatkowo podpowie Wam jakie dania włoskiej kuchni mogą skraść Wasze podniebienia.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.