Z Warszawy do Szwajcarii od 109 PLN

Szwajcaria słynie ze wspaniałych widoków i pięknych miast, a jednym z najładniejszych z nich jest Bazylea, która skrywa wiele architektonicznych perełek. Co więcej, muzea znajdujące się w mieście należą do najważniejszych w Europie. Czujecie się zachęceni do zwiedzenia Bazylei? Świetnie się składa, bowiem już w wakacje możecie polecieć tam juź od 

Do Bazylei polecicie liniami Wizzair. Cena 109 PLN jest zarezerwowana dla członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za bilety 208 PLN. Tanie loty dostępne są na przełomie czerwca i lipca.

ZAREZERWUJ LOT DO BAZYLEI

Przykładowy plan wycieczki:

29.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 12:45, przylot do Bazylei o 14:45

04.07.2017: wylot z Bazylei o 15:15, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina17:15

W podanych cenach możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BAZYLEI

Bazylea to trzecie pod względem wielkości miasto Szwajcarii. Zobaczycie w niej romańsko-gotycką Katedrę Bazylejską, Muzeum Sztuki będące najstarszym państwowym zbiorem sztuki na świecie, a także inne ciekawe muzea, takie jak Muzeum Starożytności, Muzeum Architektury, Muzeum Historii Przyrody oraz Muzeum Sztuki Współczesnej. W Bazylei macie szansę na wzięcie udziału w muzycznych wydarzeniach znacznie częściej, niż w jakimkolwiek innym szwajcarskim mieście. W naszym przewodniku po Szwajcarii przeczytacie nie tylko o Bazylei, ale też o innych szwajcarskich miastach, a także o kuchni i zwyczajach Szwajcarów.

Nie macie czasu na planowanie podróży, a chcielibyście gdzieś pojechać? Napiszcie do nas, pomożemy. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl