Z Wrocławia do Kijowa za 108 zł

 Zastanawiacie się nad wyborem wakacyjnej destynacji? Idealnym miejscem może okazać się Ukraina. Dlaczego?  Ten kraj to bogactwo możliwości i każdy znajdzie tu coś dla siebie: wielbiciele wędrówek górskie szlaki Karpat, fani plażowania słoneczne i piaszczyste wybrzeża morza Czarnego i Azowskiego, a miłośnicy historii i zabytków średniowieczne twierdze i drewniane cerkwie oraz piękne, potężne miasta. Wiedzieliście, że Kijów jest dwukrotnie większy od Warszawy? Stolica Kijowa to niezwykle ciekawe miejsce na mapie Europy!

 

W lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Wrocławia do Kijowa już od 108 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair

ZAREZERWUJ LOT DO KIJOWA

Proponowany plan wycieczki:

20.07.2017: wylot z Wrocławia 12:00, przylot do Kijowa 14:50 

25.07.2017: wylot z Kijowa 18:55, przylot do Wrocławia o 19:50

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 222 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W KIJOWIE

Tętniący życiem Kijów jest urokliwie położony nad rzeką Dniepr. To co szczególnie warto zobaczyć w tym mieście to na pewno największe nagromadzenie prawosławnych relikwii na świecie – Ławra Kijowsko-Pieczerska. Koniecznie odwiedzić trzeba najstarszą i jedną z najpiękniejszych dzielnic Kijowa - klimatyczny Padół z licznymi restauracjami, pubami i muzeami oraz prawdopodobnie najciekawszą ulicą Kijowa – Andrijewski Uzviz, na której można podziwiać piękne murale. Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszego przewodnika po Ukrainie.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl