Z Wrocławia do Tel Awiwu za 264 PLN

Chociaż Izrael to niewielkie państwo, nie brakuje w nim ciekawych atrakcji. Jednym z najczęściej odwiedzanych miast jest Tel Awiw - miejsce, w którym znajdziecie zarówno ciepłe plaże, wielkie wieżowce, jak i tradycyjne stragany i stare budynki. Warto je odwiedzić, tym bardziej, że już w listopadzie, gdy w Polsce pogoda zazwyczaj nie dopisuje, polecicie do słonecznego Tel Awiwu za 264 PLN w dwie strony.

Do Tel Awiwu polecicie z Wrocławia na pokładzie polskich linii lotniczych LOT.

ZAREZERWUJ LOT DO TEL AWIWU

Przykładowy plan wycieczki:

17.11.2017: wylot z Wrocławia o 6:05, przylot do Tel Awiwu o 10:55

23.11.2017: wylot z Tel Awiwu o 20:45, przylot do Wrocławia o 23:50

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze nie przekraczającej 8 kg oraz wymiarach nie większych niż 55x20x23 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W TEL AWIWIE

W Tel Awiwie warto zwiedzić Stare Miasto Jaffa. Pospacerujcie brzegiem Morza Śródziemnego, wybierzcie się na uliczny market, spróbujcie szakszuki w jednej z urokliwych knajpek, wybierzcie się w okolice Newe Cedek. A jeśli zechcecie wybrać się poza Tel Awiw, macie duże pole do popisu: możecie odwiedzić Jerozolimę, podrywować na powierzchni Morza Martwego lub przeżyć przygodę na pustyni. Jedno jest pewne - nie będziecie się nudzić.

Chcecie gdzieś pojechać, ale nie lubicie spraw związanych z planowaniem wycieczek? Napiszcie do nas, pomożemy. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania