Osobisty Doradca Podróży

NASZ MANIFEST

Czy wyjeżdżając kiedyś z biurem podróży czuliście się niekomfortowo będąc jedną ze 100 osób, stojących w kolejce do recepcji? Czy na spotkaniu z rezydentem mieliście przeczucie, że wycieczki fakultatywne kosztują zdecydowanie zbyt dużo? Czy mieliście wrażenie, że spotykają Was problemy, które nie powinny mieć miejsca na wczasach, za które słono zapłaciliście?

A gdy wyjeżdżaliście na samodzielnie zorganizowaną wycieczkę, pamiętacie dyskomfort towarzyszący poszukaniem najlepszego transportu do miejsca noclegu? A ten czas, poświęcony na wyszukiwaniu przelotów, noclegów, miejsc wartych zobaczenia – czy można było wykorzystać te chwile na coś lepszego?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań, odpowiedzieliście twierdząco, to znak, że czas już poznać naszą ofertę.

 

banner breakplan revolution 753x205px

Wiemy, że dzisiejsza organizacja wycieczek na własną rękę jest trudna, bo trzeba się dużo przy tym napracować, a rezultat nie jest często idealny - niekomfortowe noclegi, strach o swoje bezpieczeństwo. A wycieczki zorganizowane? Biura podróży chętnie pomagają, organizując je, ale liczą sobie horrendalnie wysoką marżę za swoje usługi. Pomimo tego, że wyjeżdżając z biurem podróży czujemy się jak stado owiec, to jedziemy, bo myślimy, że na wycieczki indywidualne i wysoką jakość usług nie będzie nas stać.

Wypowiadamy wojnę takiemu stanowi rzeczy.

Wierzymy w konieczność zmiany rynku podróżniczego. Wierzymy, że rewolucja na tym rynku musi nastąpić, bo dalsze tkwienie w takim stanie, jaki jest teraz, jest szkodą dla podróżujących!

Co chcemy z tym zrobić? Oferujemy Wam usługę Osobistego Doradcy Podróży! Jesteśmy przekonani, że to, co proponujemy, czyli podróż uszyta na miarę Waszych potrzeb i na Waszą kieszeń, będzie Wam odpowiadać!

Zorganizujemy Waszą wycieczkę tak, jak zorganizowalibyście ją sobie na własną rękę, a nawet lepszą. Idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb. Pomimo indywidualnego charakteru wycieczki zapłacicie za nią mniej, niż za porównywalną wycieczkę grupową z biurem podróży.

Slider oferta podroze indywidualne breakplan 1480x442 v2

JAK TO MOŻLIWE?

Biura podróży w cenie wycieczek ukrywają bardzo wysokie marże, dzięki którym mogą opłacić gwardię prezesów i dyrektorów w swoich organizacjach. Marże sięgają 30-50% ceny wycieczki. Ostatecznie cierpi na tym klient, który musi dużo zapłacić za produkt masowy.

My korzystamy z ofert dostępnych na rynku i układamy z nich indywidualny pakiet dostosowany do Waszych oczekiwań i budżetu. Zaproponujemy Wam wybór najlepszych noclegów, połączeń lotniczych oraz innych elementów wycieczki, których potrzebujecie, w trosce o Wasz budżet i Waszą satysfakcję. Cena za naszą usługę wynosi od 0 do 149 zł, co stanowi ułamek tego, co trzeba zapłacić biurom podróży. Wszystko dlatego, że:
- nie mamy armii prezesów i dyrektorów, których musimy opłacić
- nie jesteśmy biurem podróży, więc nie mamy szeregu dodatkowych kosztów, związanych z tym charakterem działalności.

Efektem jest niższy koszt Waszej wycieczki za indywidualnie dopasowany do Was produkt. Rezerwacja na przeloty i noclegi jest robiona na Wasze nazwisko, więc macie gwarancję, że pojedziecie na swoją wymarzoną podróż bez ryzyka, jakie towarzyszy bankructwom biur podróży!

OFERTA

osobisty doradca podrózy 1 do edycji mb v3 800 580

 

Pakiet Economy (0* lub 49 zł), który zawiera:

 

Pakiet Premium (99* lub 149 zł), który zawiera:

*By skorzystać z promocyjnej ceny Pakietu Economy za 0 zł lub Pakietu Premium za 99 zł, wystarczy:

 

Reklama 2 y

 

Co zyskujecie ufając nam?

Gwarancja satysfakcji Na wlasna reke 1000x278 wersja do edycji v2

 

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

Wystarczy, że uzupełnicie ten formularz kontaktowy, podając informacje o sobie oraz o tym, jak ma wyglądać Wasza podróż i wybierzecie pakiet, który najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom. Kolejnym krokiem jest wpłacenie pieniędzy (co nie jest obowiązkowe w przypadku spełnienia wszystkich warunków Pakietu Economy) na nasze konto, a po ich zaksięgowaniu bierzemy się do pracy!

 projekt rysunkowy kroki dla klienta1 140kb

 

Dopiero ruszyliśmy, a zaufało nam już ponad 100 osób. Dołączcie do nich!

Sprawdźcie opinie o nas na Facebooku i Opineo.pl!

Opinia jednego z klientów na Wykop.pl:

opinia breakplan

Chcecie skorzystać z naszej usługi? Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy!

Napisz do nas button